0603
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Yeni Trend Mutfak Tezgah Arası Cam Panel

Günümüzün trendi mutfak tezgah arası cam paneller. Camdaki gelişmelere bağlı olarak bu eğilim sürdürülebilir bir ürüne dönüşmüştür. Camdan yapılmış bir mutfak tezgah arası lüks bir görünüm verir ve mekânsal bir etki kazandırır. Ek bir avantaj, tezhag arası cam panelin temiz tutulması kolaydır ve bu da çok hijyenik bir ürün olmasını sağlamaktadır. Elbette bunun yanında tezgah arası cam panel ısıya dayanıklıdır.

Mutfak Tezgah Arası Seçimi

Tüm RAL renkleri mutfak tezgah arası cam panel seçiminiz için temin edebiliriz. RAL renklerine ait olmayan bir renk istiyorsanız bunu da sizin için yapabiliriz. Buzlu camla veya metalik renkte bir mutfak tezgah arası cam panelde mümkündür.

En Yeni Trend: Cam Baskı

Mutfakta gerçekten benzersiz bir şeyler mi arıyorsunuz? Örneğin, cam üzerine basılan bir fotoğrafla mutfağınıza orijinal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca rasgele seçilen bir görüntü basarak da mutfakta özel göz alıcı bir alan oluşturmak mümkündür.

Cam üzerine dayanıklı baskılar için özel mürekkepler kullanılır. Bu mürekkepler cam mikropartikülleri içerir. Mürekkep yüksek sıcaklıklar ile temas ettiğinden, mikro cam parçacıkları erir. Mürekkep pigmentleri cam yüzeyine sabitlenir. Baskı daha sonra çizilmeye karşı dayanıklıdır ve UV'ye dayanıklıdır.

Tezgah Arası Cam Paneller İçin Ek Bilgi

Tüm mutfak tezgah araları özel yapılmıştır. Elemanlarımız sizin için kesin ölçümleri alacaktır.

Mutfak tezgah arası cam panellerimiz ısıya dayanıklıdır.

Hijyenik olarak dayanıklı bir üründür.

Mevcut mutfağın yenilenmesi için uygundur. Mutfak duvarıyla mevcut fayansların üzerine monte edebiliriz.

Aydınlatma veya prizler için kesimler mümkündür.