3004
2017
neden temperli cam, mutfak tezgah arası temperli cam, temperli camın kalınlığı, temperi cam takılırken nelere dikkat ederiz, 3mm temperli cam, 8mm temperli cam

Mutfak tezgah arasında temperli camın önemi

Mutfak tezgah arası cam panel çalışmaları mutfaklarımızı süslerken sunduğu zerafet ve şıklık yaşam alanlarımıza ayrı bir güzellik katmaktadır. Mutfak tezgah arası camlarda neden temperli camın kullanıldığı zaman zaman müşterilerimiz tarafından sorulmaktadır. Temperli camlar çok yüksek sıcaklıklarda hazırlandığı için kırılma mukavameti oldukça yüksek ve çok uzun ömürlüdür. Silikon ile yapıştırılan cam panelller her hangibir kırılma ve dökülme işlemine maruz kalmamaktadır. Dolayısıyla temperli cam hem dayanıklığı hemde sunumu başarılı kılmakatdır.

Mutfak tezgah arası cam panellerde temperli camın 3mm,6mm ve 8mm olarak montajı sağlanmakdadır. 3mm'lik temperli camlar daha naif ve daha az güven teşkil etmektedir. Oluşabileccek muhtemel fiyat farklarının asıl sebeplerinden bir taneside temperli camın kalınlığı olacaktır. Dolayısıyla yaşam alanlarınıza yaptıracağınız mutfak tezggah arası cam panellerde mutlaka temperli camın kalınlığına dikkat ediniz.