0504
2017
tezgah arası cam özellikleri, 3d cam özellikleri, temperli cam özellikleri, mutfak tezgah arası özellikleri

Tezgah arası cam özellikleri nelerdir

3d mutfak tezgah arası cam panel 3mm,6mm yada 8mm temperli cam üzerine uv baskı cihazı yardımıyla alınan baskı işlenerek mutfak tezgah arası olarak tabir edilen bölgeye milimetrik hesaplarla silikonlanarak montajı yapılan işlemdir.

Tezgah arası cam panellerin fayans,seramik ve diğer ürünlere nazaran daha ekonomik ve daha görseldir. Ortalama 15 yıl ömür biçilen mutfak tezgah arası cam kaplamalarda milyonlarca model ve görsel bulunmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda özel görsel ve resimlerde yüklenebilmektedir.

Mutfak tezgah arası  cam panellerde lamine cam türüdür. Emniyet camı olduğunda arada tutan paramparça  durumunda kırma, tutulur tarafından yerinde tabaka, genellikle polivinil butiral( PVB) Arasında iki veya daha fazla katman cam. Tabaka tutar cam tabaka gümrüklü bile kırık, ve yüksek mukavemetli önler cam kesiliyor büyük keskin parçalar.

 

Bu üretimi Es karakteristik "örümcek" çatlama desen etkisini yeterli tamamen delmek cam. Lamine cam normalde kullanılan olduğunda olasılığı insan etkisi ya da cam düşebilir eğer paramparça. ışıklık cam ve otomobilön cam Genellikle lamine camlar kullanılmalıdır. Coğrafi gerektiren alanlar kasırga-Tabaka verir cam çok daha yüksek ses yalıtım değerlendirmesi, ayrıca blok 99% gelen uv radyasyon. nedeniyle sönümleme etkisi yapar.

#tezgaharasıcam #cammutfak #tezgaharasicam #mutfakcam