2503
2018
Mutfak ,Tezgah, Cam, Paneller ,Şık, Görünüyor, Bakımı, Kolay

Mutfak Tezgah Cam Paneller Şık Görünüyor Ve Bakımı Kolay

Camdan yapılmış bir mutfak tezgah arası cam panel zarif ve modern görünür, aynı zamanda temiz ve güvenlidir. Ama tezgah arası cam panel nasıl bağlanır? Hangi malzemede hangi işçilik gereklidir. Malzeme ve işçiliğin önemi nedir? Size tezgah arası cam panelin mutfağınıza takmanın farklı yollarını göstereceğiz. 

Hangi Tür Camlar Tezgah Arası Cam Panel Olarak Kullanılabilir

Her cam aynı değildir. Örneğin, mutfak tezgah arası için farklı cam türleri kullanılır. Mutfak tezgah arası cam panel için kullanılan cam türleri sınırlıdır. Bunlar;

  • Akrilik cam (pleksiglas)
  • Sertleştirilmiş güvenlik camı

Akrilik Cam ESG'den Farklı Monte Edilir

Akrilik camdan yapılmış bir mutfak tezgah arası, temperli cam panel gibi sabitlenmesi gerekmez. Daha ziyade, bir laminat veya yüksek basınçlı laminat bağlamakla aynı teknik kullanılmaktadır.

Mutfak tezgah arası cam panel takmak için gerekli hazırlıkların hassasiyet ve ince işçilikle hazırlanması gerekmektedir. Türkiye’deki tezgah arası cam panelin öncüsü olarak Altav Yapı her türlü ihtiyacınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Tezgah arası cam paneller için, boyutlar, delikler ve mesafe iyi hesaplanmalıdır.

Kullanılan diskler 6 ila 8 mm arasında bir kalınlığa sahip olmalıdır. Tezgah arası cam panel satın aldığınız cam yapım şirketi bunları da boyutlarınıza göre kesmelidir. Sadece boyutlarda önemli değildir. Bunların ustalıkla işlenmesi de bir o kadar önemlidir.

Herhangi bir ışık anahtarı, soket ve lamba için delikler de ustalar tarafından hassasiyetle ayarlanmalıdır. Temperli camın boyutlarını dikkate alırken, bir genleşme derzine ihtiyacınız olduğunu unutmayalım. Bu en az 3 ila 5 mm olmalıdır.

Altav Yapı Olarak Tezgah arası cam panellerinizin tasarlanması montajı ve bakımı kısacası her aşamasında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.