2702
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Mutfak tezgah arası cam panel sanatla buluştu

Kendi sanatsal eserlerinizi mutfağınızla buluşturun.

Kendinizin oluşturduğu desenlerin, çekmiş olduğun fotoğrafların ve beğendiğin herhangi bir görüntünün mutfağındaki tezgah arasında görüntülenmesini ister misin?

Tezgah arası cam panelle bu mümkün. İstediğiniz herhangi bir görüntüyü cam üstüne baskı yaparak mutfağınızla buluşturuyoruz. Cama sizin sanatınızı motifleyerek mutfağınıza taşıyoruz.

Bireysellik günümüzün yeni sihirli kelimesi. Kendini gerçekleştirmek ve sonrasında çevreyi şekillendirmek. Farklı tasarım ve fotoğraf zenginliği arasından seçim yaparak, bizimle birlikte cam üzerine baskı yapabilirsiniz. Bize yüksek çözünürlüklü dosyalarınızı (örn. Tatil fotoğrafını, ziyeret ettiğiniz yerleri, beğendiğiniz doğa manzaralarını) veya olağandışı kendi eserlerinizi gönderebilirsiniz. Bizde bu eserlerin görüntülerini Cama çıkaralım! Yaratıcı olun ve kendinize özgü alanlar oluşturun. Birlikte yapabiliriz! Bireysel fotoğraf tasarımınızla mutfağınızın tezgah arasını cam panellerle süsleyelim.

Avantajlarınız:

  • Birçok tasarım şablonu zaten mevcut
  • Kendi tasarladığınız her biri bizim tarafımızdan sizin tercihlerinizle renklendirilmiş görüntüler elde edin.
  • Uzun ömürlü ve canlılığını hiçbir zaman yitirmeyen görüntüler elde edin.
  • saten (mat) veya parlak cam
  • Dijital baskıda yıllarını vermiş deneyimli kadro. 
  • Kişiye özel olarak hazırlanmış mutfak tezgah arası!