1212
2017
mutfak,dekorasyon,cam,panel,tezgah arası cam, cam tezgah üstü, tezgah üssü cam, Altav Mutfak Tezgah arası

Mutfak Dekorasyonunda Cam Panel?

Kabul etmek gerekir ki hep arkadaşlarınızı etkilemek için parlak ve büyüleyici bir mutfak isteriz. Bu tezgah arası cam fikirleri ile, bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Hiçbir mutfak tadilatı, cazip eklemeler olmadan tamamlanamazdı. Ev sahipleri ve tasarımcıları, mutfak tezgah arası cam ve sonsuz dizi görünüyor ve renkler için uygun fiyatlı bir çözüm arayan muhteşem tezgah arası camda hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Şık modern mekanlardan konforlu eski dünya tarzına kadar her tasarım için mükemmel olan cam resimler , potansiyel olarak cesur renk tonlarıyla bir odaya ışık ve havadar bir renk katar.

Cam arka plakalarınızın daha karmaşık bir şekle dönüşmesi gerekiyorsa veya çıkış bölmelerinde olduğu gibi sırt çantanızda kesikler gerekiyorsa, artılara yedek plakanızın imalatını ve montajını bırakmanız en iyisidir. Tezgah arası cam yaratma konusunda uzmanlaşmış şirketler evinize gelecek, mutfakınızı ölçüp, Tezgah arası cam'a profesyonelce kurulacak olan cam parçaları imal edecektir. Cam seçtiğiniz herhangi bir renge boyanabilir. Bu yaklaşımın avantajı, tam bir doğru boyutta cam sipariş etme ve yükleme zorluğundan kurtulacağınızdır: 

Sevimli, bakım gerektirmeyen ve mutfağınıza küçük bir renk katmanın harika bir yolunu bulmuşlardır. İlk adımı gerçekleştirmek için basit bir ölçüm yapılır - ancak teyp ölçüsüne ulaşmadan önce, mutfağını nasıl kullandığınız ve tasarımınızın ne kadar cesur olmasını düşünün. Sık sık pişirir ve iyi bir pişirme ve temizleme sıçraması üretirseniz, biraz daha büyük tezgah arası cam sırayla olabilir. Öte yandan, mutfağınız esas olarak gıda dağıtımları için bir depo ise, muhtemelen daha düşük profilli bir tezgah arası cam  ile kurtulabilirsiniz. Bununla birlikte, görsel açıdan çarpıcı, tezgahlardan dolapa geçişi (hatta çarpıcı bir yaklaşım için tezgah üstü tezgah üstü) olan bir tezgah arası cam tasarımı için bir vizyonunuz olduğunu da belirtti. Hangisine karar verdiğinizi belirtin, işaretleyin, ölçün ve ne kadar cam malzemesine ihtiyacınız olduğunu belirlemek için kare görüntüleri hesaplayın.