0908
2018
Tezgah ,Arası ,Cam ,Malzemeler,özellikler

Tezgah Arası Cam Malzemelerinin özellikleri

Tezgah Arası Cam Malzemelerinin özellikleri: Mutfaklarda yeni dönem olarak adlandırılan cam mutfak tezgah arası cam diğer mutfak apronları olan seramik, karo, gibi malzemelerin önüne geçmiştir. Seramik ve karo gibi harç kullanılarak yapılan mutfak tezgah aralarına göre bir çok avantaja sahiptir. Cam tezgah arasının en büyük avantajı kişiye özgü tasarımları olduğunu söylemek mümkündür. Peki bir tezgah arası cam yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz. Bu makalemizde tezgah arası cam malzemelerinin özellikleri hakkında durduk. Altav yapı olarak sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz.

 


  • Bu tür cam mutfak, tek bir cam tabakasından yapılır ve bu nedenle, kiremit fayans ve karo panellerinde olduğu gibi, bir araya gelmeyeceklerdir. Bu nedenle onlarda olduğu gibi harç gibi çamur ve kirlenmeden yerlerde oluşmayacaktır. Kurulumu temiz ve zatmetsizdir.
  • Tezgah arası cam yanıcı olmayan bir malzeme. Ateşte çatlama tehlikesi vardır, ancak bu bir yangına neden olmaz.
  • Cam levha tamamen şeffaf ve tasarımlı olarak oluşturulabilir. Şeffaflık, yalnızca iç tasarımı tasarlanırsa, tamamlayıcı bir şey istemediğim için bir savunma olarak yararlıdır, ancak duvarları kirden korumak gerekir.
  • Altav Yapı, tezgah arası cam birçok grafik seçeneği ile farklı renkler, parlak veya mat olabilir. Çeşitlilik, mutfak iç mekanı, bunu yapmak için ilave vurgular uyumlu hale getirmek için onları kullanmayı mümkün kılar.
  • Tipik olarak, cam tezgah arası apronları vidalar üzerine monte edilir, panel ve duvarın yüzeyi arasında hafif bir boşluk kalır. Dikkatli hazırlık duvarları olmadan neler yapılabilir, kusurlarınız gizli paneldir.
  • Panellerin montajı kısa sürede mümkündür ve seramik fayanslarda olduğu gibi rahatsızlık ile ilişkili değildir.
  • Dayanıklılık. Temperli camdan yapılmış, ısıya dayanıklı mutfak tezgah arası cam deforme olmaz, renkler solmaz, dolayısıyla ömürleri sadece değiştirilme arzusu ile belirlenir.