0708
2018
cam mutfak, 3d tezgah arası cam, tezgah arası cam, tezgah arası cam montaj, mutfak cam, mutfak tezgah arası, temperli cam

3D Tezgah Arası Cam Montajı ve Kullanımı

Tezgah Arası Cam paneller için montaj işlemleri kolay görünse de işlemlerin kusursuz olması uzman ekiplerce sağlanabilir. Altav yapı dekorasyon olarak tezgah arası cam üretimi, tezgah arası cam montajı, tezgah arası cam ve cam mutfak malzemeleri işlemlerini alanında uzman ekibimizle 10 yıllardır sürdürmekteyiz. Kaliteli bir tezgah arası cam için malzeme ne kadar önemli ise tezgah arası cam montajı da o kadar önemlidir. 3d tezgah arası cam montajı daha da hassas işçilik isteyen bir tasarımdır.

Cam tezgah arası montajı nasıl yapılır?

Tezgah arası cam panelleri monte etme yolları:

Vidalarla montaj: Vidalar paneli hemen 4 köşeye tutturur. Vidaları gizlemek için özel klipsle kapatılır. Bu kurulumun sakıncası, mutfak önlüğünün görünümünde hafifçe göze çarpan kelepçenin varlığıdır.

Silikon yapıştırıcı ile kurulum: Bu kurulum biçiminde önceden duvarlar hizalanmalıdır. Önlük, klipsler şeklinde yedek parçalara sahip olmayacak, bu da daha çekici ve sıra dışı görünmesini sağlayacaktır.

Mutfak için tezgah arası cam panelleri temizlemek herhangi bir deterjan olabilir, basit temizleme ürünleri ile rahatlıkla temizliği yapılabilir.

Mutfak tezgah arası cam duvar panelleri sadece onarımların tamamlanmasından sonra kurulmalıdır. Ancak bundan sonra, anahtarların, fişlerin ve diğer parçaların bulunduğu yere göre gerekli parçaları sipariş edebilir veya satın alabilirsiniz.

Kurulum esnasında tezgah arası cam panelleri herhangi bir şekilde temizlenir, duvar üzerinde aşındırıcı malzemelerden oluşan alanlar temizlenir. Tezgah arası cam, temperli camdan yapılmış olmasına ve ısıya dayanıklı oldukları düşünüldüğünde, açık ateş etkisinin test edilmesine gerek yoktur. Temperli cam ısı ve darbelere karşı dayanıklıdırlar.

Malzemeyi ısıtırken, hiçbir koşulda soğuk su dökülmez, hasar görebilir. Sadece panele çarpmamak gerekli ve bağlantı elemanlarını çekmeliyiz, bunların hepsi camın zarar görmesine neden olabilir.

Tezgah arası cam üzerinde yağ ve su daha az görünür izleri olacağı gibi cam platformunun daha iyi mutfaklar mat yüzeyi için kullanın. Cam mutfak tezgah arası herhangi bir mutfağı dönüştürebilir. Bu nedenle son derece çekici modern ve şık mutfaklar elde edebilirsiniz.

#tezgaharasıcam #cammutfak #tezgaharasicam #mutfakcam