1503
2018
Tezgah ,Arası, Cam ,Panel, İçin, Hangi ,Cam ,Seçilmelidir?

Tezgah Arası Cam Panel İçin Hangi Cam Seçilmelidir?

Bugün, mutfak için birçok petrol sonlandırma malzemesi bulunmaktadır, ancak cam paneller son yıllarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bununla bir mutfağın en önemli bileşenlerinden biri olan çok renkli bir mutfak tezgah arası yaratabilirsiniz.

Tezgah arası cam panel en çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. Bunun yanında sıcaklık, nem ve ışık değişikliklerine karşı dayanıklıdır.

Tezgah arası cam panel için hangi cam seçilmelidir?

Öncelikle kalınlık, tezgah arası cam panelin 6 ila 8 milimetre arasında olması gerektiğini bilmelisiniz. Çok işleyen bir mutfakta ise sadece temperli cam kullanın.

Önemli! Temperli cam olmadığı zaman, normal cam veya pleksiglas seçmeyin. Pleksiglas, sıcaklık değişimlerini kötü bir şekilde tolere eder, çabuk kaybolur ve çeşitli kirleticilerden temizlenmesi zordur.

Tezgah arası cam panel çeşitleri

Desensiz camı temizle Şeffaf bir tezgah arası cam panelin en önemli unsurlarından biri, iç mekanla uyum içinde olduğu gerçeğinde yatar, ancak çok açık değildir. Boyalı veya bantlanmış yüzeyleri kirlenmeden korumak için tasarlanmıştır.

UV fotoğraf baskıları ile cam

Bugün bu tezgah arası cam panel türü en popüler olanıdır. En önemli özelliği artan ömrü ve mükemmel görünüşüdür. Fotoğraf baskısı rampanın arka tarafına uygulanır. UV basıncının karakteristik özellikleri, artan nem seviyesine, 120 santigrat dereceye kadar ısıya ve yanmaya karşı dayanıklı olmasıdır.

Tezgah arası cam panel vitray

Bu modelde cam, bir renkle boyanmış, mutfak dekorasyonunda bu apronu zarif bir vurgu haline getirmiştir. Camın rengi, geniş bir renk yelpazesinden seçebilir ve her zevke cevap verebilir.

Tezgah arası cam panel vinil film

Bu seçenek gizlenmiş bir tasarımdır. Vinil film camın arka yüzeyinin yan tarafına uygulanır, bu da filmi kirlilik, nem ve sıcaklıktan korur. Ancak bu türün olumsuz tarafı var. İşlem sırasında vinil filmler yanabilir veya kırışabilir. Çoğu durumda, bu yanlış, üretim aşamasında gerçekleşir.

Triplex temperli cam

Bu tip, sunulanların içinde pahalı modellerdendir. Triplex - En kalın ve güvenilir seçenek olan farklı kalınlıkta lamine camdır. Sıcaklık, nem ve kontaminasyondaki değişikliklerden kaynaklanan görüntüyü korur.