1003
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel Çözümleri

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel Çözümleri

Mutfak tezgah arası pişirme esnasında kaçınılmaz olarak oluşan yağ buhar ve su sıçramalarına bağlı kirlenme ve temizlenmesi güç olan alanlardan biridir, bu yüzden çok önemlidir. Mutfak tezgah arası cam panel sayesinde bu alanlara dekoratif bir dokunuşla temizlik ve hijyen getirebilir . Tezgah arası cam paneller, şeffaf cila veya renkli olabilir. Aklınıza gelebilecek tüm renk seçenekleri kullana bileceğiniz gibi, ALTAV YAPI’nın sizlere sunacağı geniş yelpazeli modellerinden de seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait görüntüler veya kend bulmuş olduğunuz özel resimleri de mutfak tezgah arası cam panelinizde kullanabilirsiniz.

Dışardan gelecek etkilere karşı daha büyük bir direnç istiyorsanız, temperli cam kullanmayı bile seçebilirsiniz; ancak, normalde gerekli değildir, çünkü tezgah arası cam panel doğrudan temas olmaması gereken bir dikey değildir. Güzel mutfaklarınızı, duvarı camla kaplanmış dekoratif ve dayanıklı bir şekilde korumak için birçok fikir ve yöntemlerimiz mevcuttur.

Genellikle, cam tezgahın üstüne yerleştirilir, ancak doğrudan üzerine monte edilebilir de ve tezgah arası cam panel eklemleri çok iyi bir şekilde kapatabilir. En yaygın olanı tezgahı ve uzun mobilyaların alt kısmı arasına yerleştirmek olsa da, tüm duvar için veya sadece kendinize özel dekoratif bir kısmın bulunduğu geniş alanlarda bir kaplama olarak kullanılabilir. Mutfaklarınız için tezgah arası cam panel dikkate almaya değer harika bir çözüm.