2009
2022
mutfak, Tezgah ,arası, cam ,kullanışlı mı

Tezgah arası cam kullanışlı mı?

Mutfak tezgah arası cam paneller, mutfak tezgah üstü ve dolap arasına monte edilir. Peki ne kadar kullanışlıdır? Neden tercih edilmelidir? Avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruları cevaplayacağız.Mutfak tezgah arası camlarının yalnızca duvarları korumak için kullanıldığı günler geride kaldı. Onlar artık bir ifade parçası; iç tarzınızın ve yaşam tarzınızın bir yansıması. 

Mevcut sayısız farklı tezgah arası cam stili arasında, cam ve karo en çok aranan seçenekler olmaya devam ediyor.  Camın özelleştirilmesi sonsuzdur. Şeffaf yapısı nedeniyle üzerine uygulanan her türlü malzemeyi üstlendiği için tüm arka planlara sorunsuz bir şekilde oturur. İç dekorasyonda cam kullanımı nadiren dekoratif amaçlıdır; daha çok faydacı olmaya eğilimlidir. Yine de burada göreceğimiz gibi, hem pratik hem de estetik amaçlar için gayet iyi çalışıyor. 

Tezgah arası camların Artıları

Camın bir başka avantajı da çok yönlülüğüdür. Her cam tezgah, müşterilerimizin özelliklerine göre özel olarak tasarlandığından, çok özel bir görünüm yaratabilir. Cam opak, yarı saydam, mermer veya renkli olabilir. Ek olarak, benekli ve boyalı yüzeyler oluşturmak için cam lamine edilebilir ve hatta arkadan aydınlatılabilir. Gerçekten, cam tezgahlara gelince seçenekler sonsuzdur.

Kolay bakım

Fayans harcındaki kalıp lekelerini durmadan ovmayı sevmiyorsanız, cam sizin bariz seçiminizdir. Silmek için sadece bir cam temizleyicisine ve bir beze ihtiyacınız olacak ve işiniz bitti. Ayrıca cam gözenekli olmadığı için yiyecek tezgah arası camlarından kaynaklanan bakteri ve yağ oluşumuna meyilli olmayacaktır.

Temizlik, olduğu gibi amansız, nankör bir iştir; neden kiremitli bir geri tepme kurarak ekleyin.

Isıya ve darbeye dayanıklı

Altav tezgah arası cam tüm  kurulumlarımız için standart olarak yalnızca sertleştirilmiş cam (veya temperlenmiş cam)  kullanıyoruz. Temperli camlar, sertleştirilmemiş camdan beş kat daha fazla darbeye dayanıklıdır, sonuç olarak, sertleştirilmiş tezgah arası cam  için tek uygun seçenek olduğuna inanıyoruz. Diğer bir faydası ise 220°C'ye kadar ısıya dayanıklı olması ve sonuç olarak ısı nedeniyle neredeyse hiç kırılmaması, böylece su sıçramalarına vereceğiniz zarardan endişe etmeden saatlerce güvenle pişirebilmenizdir. 

Seçme özgürlüğü

Cam aslında çalışmak için esnek bir malzemedir. İstediğiniz renge boyanmış renkli bir Tezgah arası camya sahip olabilirsiniz. Bu, mutfak ünitelerinin belirli bir rengine aşık olduysanız ve onları nasıl eşleştireceğinizi veya iltifat edeceğinizi merak ediyorsanız oldukça kullanışlıdır.

Altav tezgah arası cam panelde hem şeffaf cam hem de düşük demirli cam üzerinde metalik renkler olmak üzere çok çeşitli standart renklere sahibiz. Ayrıca tam renk eşleştirme hizmeti.

Çok kısa sürede kurulum

Tezgah arası camlar anında takılabilir. Derz veya desen düzenlemesi yoktur, sadece çok hızlı ve kolay bir kurulum prosedürü vardır.

Tezgah arası camların Eksileri

Mükemmele yakın olmasına rağmen, Tezgah arası camları takmanın hala bazı dezavantajları var.

Kendi Başınıza Kuramazsınız

Pek çok insan fayanslarını mükemmel bir şekilde yerleştirebilir; aynı şey cam için geçerli değil. Gereken özel aletler, cam işleme becerileri ve genellikle geri tezgah arası camnın boyutu bir kişi için çok fazla olduğundan, kurulumu yapmak için kaçınılmaz olarak yardıma ihtiyacınız olacak.

Cam Sertleştirilmeli

Altav Tezgah Arası Cam'da tüm tezgah arası camlarımızı sağlamlaştırıyoruz, bu da geri dönüşünüzü ocağınızın arkasına sorunsuz bir şekilde yerleştirebileceğiniz anlamına geliyor.