0404
2017
tezgah arası cam nedir, mutfak ,tezgah, arası nedir, 3d

Mutfak tezgah arası cam panel nedir

Mutfak tezgah arası cam panel nedir?

3d mutfak tezgah arası cam panel ürünü mutfak dekorasyonunda önemli bir araç haline gelmiş, günümüz insanları yaşam alanlarında sıklıkla tercih etmeye başlamışlardır. Mutfağa verdiği ahenk ve farklı bir hava hem kat maliklerini hemde misafirleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Ekonomik olması ve görsel arşivinin geniş olması farklılığı sevenler için ayrı bir sunum imkanı sunmaktadır.Tezgah Arası Cam Panel üzerindeki resim baskısı deforme olmaz, solmaz, sudan etkilenmez.

Baskılı camlarımız, arkadan folyo veya film yapıştırma değil, direk camın üzerine yapılmış yüksek çözünürlüklü dijital baskıdır. Çünkü folyo veya film sudan ve ısıdan etkilenip zamanla kabarır. Cam mutfakın baskısını doğrudan doğruya camın üzerine yapıyor, sonrasında da baskının üzerini su geçirmez özel bir koruyucu ile kaplıyoruz. Mutfak Arası Cam Panel mutfağınıza montajında da baskı-boya camın arka tarafında (duvar ile camın arasında) kaldığından baskımızın deforme olması hiçbir şekilde mümkün değildir.

Mutfak Arası Cam Panel kişiye özel bir üründür. Önce mutfağınızda tezgah arasının ölçülerini milimetrik olarak alınır ve mutfağınızın ölçülerine göre camlar kesilir. Sonrasında seçtiğiniz yüksek çözünürlüklü görseller camın üzerine basılır. Dilerseniz önce priz deliklerinin koordinatlarını alırız ve sonra ölçülere göre camlar delinir. Tezgah arası cam mutfaklarda seramik ve mozaik cama alternatif olan daha kullanışlı, temizliği daha kolay ve mükemmel derinlikteki görsellere sahip yeni nesil bir üründür.

#tezgaharasıcam #mutfaktezgaharasıcam #campanel #cammutfak #mutfaktezgaharasıcampanel

Tezgah Arası Cam daha kullanışlı ve temizliği daha kolaydır çünkü bütündür; parça parça olmaması ve derz aralarının olmaması nedeniyle hiçbir şekilde kir tutacak yeri yoktur. Kolayca camsil veya cifle silinip temizlenebilir.