0403
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Mutfağınızın Şık ve Lüks bir Görünüm Kazanması İçin Tezgah Arası Cam Paneller

Mutfak tezgah arası cam panel

Tezgah arası cam paneller, mutfağınıza şık ve lüks bir görünüm kazandırmanın orijinal ve sürdürülebilir bir yoludur. Mutfaklardaki tezgah arası camlar, hızla büyüyen bir mutfak trendidir. Bir mutfaktaki tezgah arası cam panelin birçok avantaj göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değildir.

Tezgah arası cam panelin faydaları

Tezgah arası cam panel, mutfak tezgah arasına yerleştirilmek üzere kullanılan diğer malzemelere (fayanslar ve paslanmaz çelik gibi) göre birçok avantaja sahiptir.

Tezgah arası cam paneller yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.

Mutfak tezgah arası cam paneli mutfağınızı görsel olarak daha büyük yapar. Cam, ışığın yansıdığı ve emmediği bir özelliğe sahiptir. Buda mutfağınızı daha hafif ve daha geniş yapar.

Mutfaktaki bir bardağın temizlenmesi kolaydır. Pürüzsüz bir yüzeydir ve genellikle bir bütün oluşur (cam plakanın boyutuna bağlı olarak). Sonuç olarak, cam tezgah arasının birleşme yeri yoktur. Fırçalamak kolaydır ve bu nedenle çok hijyeniktir.

Tezgah arası cam panelin neredeyse tüm renkleri mevcuttur, tam istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Mutfağınızın rengine uyan bir renk mi istiyorsunuz, yoksa daha parlak bir renk için cesur musunuz? Mutfak tezgah arası cam panel için her şey mümkündür.

Tezgah arası cam paneller harika ve göz alıcıdır. Güzel bir tezgah arası cam panel, mutfağınızı gerçekten bir mutfak yapar!

Mutfak Tezgah arası cam panel kaliteli camdan oluşur

Tezgah arası cam panel, temperli camla birlikte sağlanır (aksi belirtilmedikçe) ve her ocağın arka duvarı için uygundur. Normal cam, gerilim farklılıkları nedeniyle (özellikle pişirme alanında) kolayca patlayabilir. Temperli cam ısıya dayanıklıdır (yaklaşık 220 dereceye kadar) ve normal camdan 5 kat daha güçlüdür ve bu nedenle mutfağınızın arka duvarı için son derece uygundur. Güçlü cam, özellikle ocağın arka kısmı için şarttır.

Tezgah aranız için farkı cam türleri

Mutfak tezgah arası için, çoğu durumda kristal cam kullanıyoruz. Bu cam çok net ve saftır. Bu size daha iyi renk hassaslığı verir. Normal cam (= float cam) doğal olarak yeşilimsidir ve seçilen rengi çarpıtabilir. Bununla birlikte, örneğin float cam, tek rakamlı cam veya ayna camı gibi diğer cam türlerini tercih etmek de mümkündür.

Tezgah arası cam panel için renk seçimi

Tezgah arası cam paneliniz için doğru renk seçimi esastır ve özenle yapılmalıdır! Renkler bize bazı duygular uyandırıyor ve bunu yansıtmak güzeldir. Dahası, iç mekanın geri kalanı mutfağın renk seçimini belirler. renk ile ilgili en az 30 000 renk! İçinden renk seçimi yapabilirsiniz. Mümkün olan her renk stil konusunda uzman ekibimizle, doğru renk seçimi yaparken size yardımcı olmak isteriz.