3012
2017
mutfak cam panel, banyo cam panel, cam tezgah arası, cam baskı, banyo cam kaplama, mutfak cam kaplama, ofis cam kaplama

Mutfak ve Banyoda Cam Panel

Cam paneller ve cam  tezgahları, birçok mutfağa ve banyona ilave olarak popülerlik kazanmaya devam ediyor. Harika modern görünümü ile paneller, herhangi bir iç mekana uyacak şekilde çok çeşitli renklerde yapılabilir. Hijyenik ve temizlenmesi kolay, dayanıklı ve dayanıklı bir üründür ve yıllarca keskin görünümünü koruyacaktır.

Arka boyalı cam paneller ve cam tezgahların üretiminde uzmanız. Siparişinizi alana gönderilen ürüne kadar tüm üretim süreçlerini ve boyamamızı İstanbul'daki tesislerimizde üstleniyoruz.

Teknolojideki en son teknolojiye sahip bilgisayarlarla, soketleri, ışık anahtarlarını, ocak davlumbazlarını, altına monte lavabolarını, ocakları, muslukları, duş kumandalarını vb. Kesmek için kesik, çentik ve şekiller içeren cam üretebiliriz. Çizimler elektronik olarak bize gönderilebilir veya şablonlarınızı dijital hale getirebiliriz. Cam daha sonra UV Baskı makinelerimizden birinde üretilmektedir.

Biz site üzerinde tam sağlamak Şablon & Fit hizmet Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekme, Avrupa yakası alanında. Elektronik olarak saha ölçümleri yapacağız, paneller üreteceğiz, daha sonra siteye geri dönüp camı takacağız. Bu alanların dışındaysa, camı yerel bir tesisatçıya taktırmanızı sağlayabiliriz.

Ocakın arkasındaki tüm panellerin sertleştirilmiş camdan yapılmasını öneriyoruz. Camımız,  Avrupa Standartları 12150 Sınıf 1 (c) 1'e göre sertleştirilmiştir ve bu ürün, sertleştirilmemiş camdan beş kat daha güçlü bir üründür.

Akrilik reçine esaslı boya UV Baskı makinesinden yüksek baskı kalitesinde, yangına dayanıklı, dokulu camlar için uygundur, açık havada kullanılabilir, yapışma mukavemet testinden geçmiş ve 10 yıllık bir garantiyi taşıyor.

Deneyim bize bir renk seçmenin zor olabileceğini, çoğu Albayrak ve Altav Mutfak tezgah arası serileriyle uyumlu renkler ürettiğimizi öğretti. Siparişinizi vermeden önce bir numune almayı önemle tavsiye ederiz. Doğru renk eşleştirmesi için son derece şeffaf ekstra berrak düşük demir cam kullanıyoruz. Uygunsa, neden önceki müşterilerimiz için ürettiğimiz yüzlerce renk türünü görebileceğimiz showroomumuzu ziyaret etmiyoruz?