Whatsapp

İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama, Tüm mutfaklar büyük, aydınlık ve havadar değildir. Bazı mutfaklar küçük ve pistir, ancak duvarınıza aynalı bir tezgah arası ekleyerek odaya biraz sahte ışık getirmeye yardımcı olabilirsiniz. Isıya ve neme karşı dayanıklılığından dolayı mutfaklar için özel olarak tasarlanmış cam bulunmaktadır. Tezgah arası ayna takmadan önce, mutfaklarda kullanmak için güvenli olan cam türü olduğundan emin olun. Temel pürüzsüz, düz aynalı görünümü, eğimli veya tuğlalı düzeni seviyorsanız, camın temizlenmesi kolaydır ve benzersiz bir dekor dokunuşu katar.

Dekoratif bir duvara asılan ayna, duvara bir işlev duygusu verebilir, ayrıca odaya görsel kare görüntüler ekleyebilir, bu da ek bir avantaj olabilir. Ayrıca, kendi başına fazla dikkat çekmeyen duvarı veya alanı aydınlatmak için mutfağın başka bir alanından gelen ışığı yansıtmaya da yardımcı olabilir. Mutfağınız ekstra küçük taraftaysa, odayı gerçekten açmak ve çok daha büyük bir görünüm ve his vermek için, özellikle de oturma odası gibi bitişik bir odanın kare görüntüsünü yansıtıyorsa, bütün bir duvar aynalanabilir. veya yemek odası. Bu, odaların bir araya geldiği yanılsamasını verebilir.

İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama İstanbulda Tezgah arası ayna kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA