Whatsapp

Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Çorlu Tezgah Arası Cam: Tekirdağ Çorlu ilçemiz için hazırlamış olduğumuz tezgah arası modellerimiz başarıyla tamamlanmıştır. Altav Yapı Mutfak Tezgah Arası Cam firması olarak Çorlu ilçemiz için hazırladığımız cam tezgah arası modellerimizde yüksek güvenlikli temperli cam kullanılmıştır. Desenli tezgah arası camlarımızda vinil film yerine uv baskı teknolojisi tercih edilmiştir. Firmamız bünyesinde tezgah arası cam, cam mutfak, cam kaplama, 3d tezgah arası cam, tezgah arası cam aydınlatma hizmetleri en uygun fiyat ve yüksek çözünürlük, kaliteli işçilik güvencesi ile verilmektedir.

Temperli Cam Tezgah Arası Çorlu

Bu mutfak tezgah arası cam çalışmamızda temperli cam kullanılmıştır. aksi talep edilmediği sürece firma olarak, yüksek güvenirlikli temperli cam tercihimiz olmaktadır. Temperli cam tezgah arası modelleri ısı ve sıcaklığa dayanıklı olduğundan ocak ve fırın yanına montajında herhangi bir sakınca olmamaktadır, darbelere karşı mukavemet sağlar, neredeyse kırılmaz cam olarak nitelendirilmektedir.   

Uv Baskı Tezgah Arası Cam Çorlu

Bu tezgah arası cam modelimizde uv baskı teknolojisi kullanılmıştır. Uv baskı teknolojisi vinil filme göre daha pahalıdır. Vinil film göre bir çok avantajada sahiptir. Uv baskı tezgah arası cam üzerindeki görüntüler uzun ömürlüdür. Güneş ve ultra viole ışığından etklenmezler. Yıllar geçsede görüntü aynı kalitesini korur. Görüntü çözünülürğü ve renk kalitesi daha yüksektir. Uv baskı sayesinde görüntülerde 3d boyut elde etmek mümkündür. Görüntüler neredeyse gerçekçidir.

Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri Çorlu Uv Baskı Tezgah Arası Cam Modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA