Whatsapp

Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Mutfak tezgah arası cam modellerinde bir çok desen ve görüntü kullanılmaktadır. çiçek görüntüleride mutfak tezgah arasında sıkça tercih edilen görüntülerdendir. Altav Yapı tezgah arası cam panel için sınırsız sayıda görüntü, desen ve renk seçeneği sunmaktadır. Mutfağınızın mükemmel görünümü için seçmiş olduğunuz görünütünün yanında tezgah arası cam montajındaki işçilkte önemlidir. Firmamız tezgah arası cam montaj, tezgah arası cam malzeme kalitesi, tezgah arası cam fiyat maliyeti, açısından sizlere iyi hizmet ve en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. mutfak cam için kullanmıi olduğumuz temperli cam isteğe göre 6 ile 8 mm arasında değişmektedir. Yüksek güvenlikli bu cam türü, ısı dayanıklıdır, darbelere karşı mukavemet gösterir, kırılma ihtimali neredeyse yoktur, kırılsa bile oluan parçalar zarar vermez bir yapıdadır. 

Genellikle mutfak tezgah arası kural olarak, çalışma alanının büyüklüğüne bağlı olarak boyları 45 ile 90 cm arasında değişmektedir. Yılların deneyimine dayalı olarak ustalarımız cam plakanın uzunluğunun 2.5 metreyi geçmemesi konusunda hemfikirler. Eğer büyük bir mutfağın mutlu bir sahibi iseniz, o zaman en iyi seçim bir bileşik bir tezgah arası cam olacaktır. Montaj işi yetenekli profesyonel ustalarımız tarafından yapıldığında, eklemler neredeyse görünmezdir. Yinede tek parça tezgah arası cam panel isteyyen müşterilerimizinde isteği doğrultusunda dah uzun boyutlu tezgah arası cam panellerde üretiyoruz.

Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam Çiçek Manzaralı Mutfak Tezgah Arası Cam

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA