Whatsapp

İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Cam Baskı Duvar

Cam duvar kaplama, duvar cam panel yada  cam baskı duvar herhangi bir odanın özel dekorasyonu olarak iç mekanın etkili ve şık bir elemanıdır. Bir duvar üzerinde cam panel oluşturmak için, bir cam panel veya üzerlerinde boyanmış bir görüntü bulunan veya üç boyutlu bir dekora sahip birkaç panel kullanılabilir. Camın dekorasyonunda herhangi bir kısıtlama yoktur - UV baskı teknolojisi sayesinde tam renkli bir görüntü uygulanabilir. Bunun yanında grafik, fotoğraf, desen ve süs eşyaları, resim, ayrıca bir logo veya promosyon malzemesi olarak kullandığınız bir görüntü kısacası hayalinizde ne varsa istediğiniz görüntüyü kullanabilirsiniz. Lamine cam kullanıldığında tripleks cam katmanları arasına hacimsel dekor yerleştirilebilir. Ayrıca kumlama sıklıkla kullanılır. Altav Yapı olarak genellikle temperli cam üzerine uv baskı ile oluşturulmuş görüntüleri tavsiye ediyoruz.

 

Cam baskı duvar, cam panel; mutfak, oturma odası, tv ünitesi, giriş, koridor, çocuk odası, yatak odası, banyo, açık alanlar, merdiven araları, merdiven basamakları, ticari tesisler (ofisler, eğlence mekanları, alışveriş kompleksleri) - her bina için benzersiz ve zarif bir çözümdür.

 

Cam Baskı Foto Panel

Bir cam panel iki boyutlu bir kurulumdur ve kurulum yerine ve boyutuna bağlı olarak hem tek bir panel hem de modüler bir tasarımdan oluşabilir. UV baskı kullanarak cama tam renkli bir resim uygulanır. Dekorasyon için ek olarak ışıklar monte edilebilir. Son zamanlarda, uygun maliyeti, kurulum kolaylığı, dayanıklılığı ve elbette iç mekandaki benzersiz ve çarpıcı tasarım fikirlerini gerçekleştirme olasılıkları nedeniyle cam fotoğraf paneli yaygın olarak kullanılmaktadır.

UV baskı iç dekorasyon için neredeyse sınırsız olanaklar sağlar. Sitemizde bulunan çalışmalarımız bölümünde veya katolag bölümümüzde cam üzerine çizim yapmak için bir resim seçebilir, kendi resminizi kullanabilir veya özel kaynaklara yerleştirebilirsiniz. Birkaç panelden oluşan modüler bir cam baskı panelin üretimi için, foto baskısı maksimum hassasiyetle gerçekleştirilir, böylece paneller kenetlendiğinde, görüntü şekildeki bozulma ve tutarsızlıklar olmadan tek bir bütün gibi görünür.

Bir duvar üzerine yapılmış cam baskı panelin fiyatı

Cam baskı panellerin fiyatı birkaç faktöre dayanarak oluşturulur:

• Boyut;

• Cam tipi (temperli, tripleks, kaplanmış);

• Kurulum teknolojisi.

Cam panellerin maliyetini hesaplamak için, lütfen telefonla arayın görüşelim. Uzmanlarımızın tasarım fikirlerinden ve ücretsiz keşif işlemlerimizden yararlanın.

İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri İstanbul Cam Baskı Duvar Modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA