Whatsapp

İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme: Mutfak Tezgah Arası Cam Panelde, camın renklendirilmesi, duvarları ve bağlantı elemanlarını gizler. Altav yapı olarak istanbulda yapmış olduğumuz tezgah arası cam panel modellerinden biride camın arkasında opak pürüzsüz ekran yerleştirerek bağlantı elemanlarının görüntülenme sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Altavyapıtezgah arası cam panel için, gelen UV ışınlarının çoğunu yansıtan amalgam ve polarize camlı ayna camı kullanılır. Bu durumda camın arkasında bir opak perde kullanılması da önemlidir, çünkü apronun yanındaki yeterince parlak bir lamba, çalışma duvarından camın içinden geçecektir.

Boyalı cam Seçilen gölgenin rengi cam panelin arka yüzeyine eşit olarak dağıtılır, ön yüzey parlak görünümünü korur. Fotoğraf baskısı ile tezgah arası cam panel arka yüzeyine, müşterinin bireysel seçiminde, bir desen uygulanır, soyut bir resim, katalogdan üreticinin, kişisel veya başka bir fotoğrafın önerdiği bir görüntü. Çiçekler, gece parlayan şehri, güzel bulutları olan gökyüzü, dağların tepeleri - gözünüzü memnun edecek her şey.

Tripleks tezgah arası cam panel; bu, içinde resim veya fotoğraf bulunan bir film yapıştırılan 2 sayfa camdır. Bu versiyonda, tasarım, ocak yakınındaki bir sıcaklık farkıyla bile tehdit edilmez. Görüntü, cam ve camın farklı termal genleşme katsayılarına sahip olması nedeniyle pul pul dökülmez.

Güneş ışığının ve çevrenin etkilerinden, film çok daha etkili bir şekilde korunur. Arka ışıklı cam önlük. Görüntünün tüm hacmini parlatacak şekilde uçları takılı fikstürler. Etki, mutfak için çok beklenmedik.

İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri İstanbul Tezgah Arası Cam Panel İşleme Çeşitleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA