Whatsapp

İki görselli mutfak tezgah arası cam

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

İki görselli mutfak tezgah arası cam panel çalışması yapılmıştır. Ankastre fırın arkasına ayrı bir görsel diğer mutfak dolap tezgah arasına ayrı bir görsel uv baskılanarak extra clear kırılmaz cam üzerine montaj yapılmıştır. Milyonlarca model ve göresel kütüphanemizde bulunmaktadır. Size kalan mutfak dolap tezgah arasına uyumlu görseli yada rengi belirlemektir. 

İstanbul kız kulesi teması ve deniz canlılarının yer aldığı çalışma kusursuz bir şekilde teslim edilmiştir. Müşterimize hayırlı olsun der, güzel günlerde kullanmalarını dileriz.Mutfak arası cam uygulamalarında öncü olan Altav mutfak tezgah arası cam panel sistemleri, 6mm yada 8mm temperli cam üzerine istediğiniz görseli istediğiniz boyutlarda kendi atölyesinde UV baskı makinesinden çok kısa bir süre içerisinde en uygun fiyatlara almaktadır.Çarpıcı mutfak arası cam serimizi keşfedin . Renkli, Baskılı ve renkli camlardan, mükemmel cam çözeltisini bulacağınızdan eminsiniz. Bizim cam tezgah arası dijital olarak neredeyse HD kalitesinde cam üzerine doğrudan baskı yapılmaktadır.

Desenli / tekrarlanan tüm desenler profesyonel olarak yeniden boyutlandırılır ve Tasarım Ekibimiz tarafından seçtiğiniz boyuta ölçeklendirilir. Tasarımınız karmaşık veya desenli ise, kararımıza onayınız için yeniden boyutlu bir kanıt göndermek için kullanıyoruz. Alanlara boyutlarınızı girmeniz yeterlidir, biz de geri kalanlara özen gösteririz. Yapmanız gereken tek düşünce uygun bir seçenektir. Cam sıçrama tahtaları yere yapıştırılabilir veya yerine vidalanabilir. Biraz daha yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız, neden grafik tasarımcımız resimlerini veya fotoğraflarını bir kelime fotoğrafı haline getirmezse, bu, resmi ilgili kelimelerin dışında yapmanın bir işlemidir. Etkili çarpıcı ve gerçek bir göz alıcıdır, basılı cam sıçramalar en son baskı teknolojisini kullanarak basılmaktadır; tüm ürünler, en düşük kaliteyi sağlamak için teslimat için paketlenmeden önce yakından denetlenir; Gemiden önce düzeltilmiş.

İki görselli mutfak tezgah arası cam İki görselli mutfak tezgah arası cam İki görselli mutfak tezgah arası cam İki görselli mutfak tezgah arası cam İki görselli mutfak tezgah arası cam İki görselli mutfak tezgah arası cam

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA