Whatsapp

Tezgah arası cam panel tek renk siyah

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Tezgah arası cam panel tek renk siyah yapılmıştır. Tezgah arası cam kaplama, mutfak tezgahları arasında kalan kısmı ister fayans ister seramik istersenizde cam kaplama yaptırabilirsiniz. Hem maliyet, hem de daha şık durması bakımından mutfak tezgah arası cam kaplama çalışmaları tercih edilmektedir. Mutfak tezgah arasından kullanılacak görseli arşivimizden seçebilir veya dilerseniz kendi görselinizi de uygulayabilmekteyiz. Seçilen görsel mutfak tezgahına uygun olacak şekilde uzman ekibimizce monte edilmektedir. Ürünlerimiz, gerek baskı kalitesi, gereksede işçilik konusunda garantilidir.

Profesyonel ekibimiz montaj öncesinde gelip, mutfak tezgah ölçülerini aldıktan sonra sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde çok kısa sürede montajı tamamlayıp teslim etmektedir. Mutfak tezgah arası cam 6 ve 8 mm olarak yapılarak cam üzerine gerekli işlemler yapılarak UV baskı yapılmaktadır. Yapılan uygulama mutfağınıza görsel bir derinlik verecektir.

Tezgah arası cam panel tek renk siyah Tezgah arası cam panel tek renk siyah Tezgah arası cam panel tek renk siyah Tezgah arası cam panel tek renk siyah Tezgah arası cam panel tek renk siyah

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA