Whatsapp

Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz.

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Son yapmış olduğumuz tezgah arası cam modellerimizde mutfağımızın durumu veya müşterimizin bütçesi doğrultusunda farklı yöntemleri kullandık. Altav yapı olarak her bütçeye ve mutfağa uygun olarak tezgah arası cam modelleri, tezgah arası cam montajı ve tezgah arası cam imalatı gerçekleştirilmektedir.

Beğendiğiniz bir görüntü ile tezgah arası cam panel satın almaya karar verirseniz, mutfak tezgah arası uygulamanızın hangi yöntemlerinin gereksinimlerinize en uygun olduğunu bilmek gerekir. Şekil, camın arka yüzüne uygulanır, böylece cam mutfak her türlü dış etkilerden tamamen korunur. Fakat cam tezgah arasında koruma derecesi farklıdır. 

Tezgah arası cam montaj ve imalat teknikleri

Kumlama teknikleri kullanılarak uygulanan cam tezgah arası panel zarif hassasiyetle gözüküyor, dikkat çekici değil, fakat mutfağı küçümsüyor.

Katı teknikler, özel teknik sayesinde renklendirmeye karşı mükemmel bir dirence sahiptir. Boya yüzeye uygulanır ve daha sonra temperlenmiş cam gönderilir. Aynı boyanın, camın yüzeyine kaynaklandığı gibi.

Tezgah arası camda fotoğrafik görüntü ile filmin birliği. Bu tip bir filmin üstünde görüntü vernik veya emaye ile sabitlenir. Bu, diğerlerinden daha kötü görünmeyen en ekonomik seçenektir. Bu dezavantajı, zaman içinde filmin ısı ve nemin etkisi altında şekil kaybetmesidir.

Fotokopi makinesi, en son UV baskı teknolojisini kullanarak doğrudan cam üzerinde modelleme. Bu şekilde oluşturulan şekil, bir renk paleti ve çeşitli tonlar iletir. Bu şekilde elde edilen tezgah arası cam görüntüleri mükemmel kalite ve yüksek stabiliteye sahiptir.

Tripleks cam tezgah arası, "fırınlanmış" desen arasında iki cam tabakasını temsil eder. Böyle bir yöntem daha pahalı olabilir, ancak güvenilirliği diğer tüm yöntemlerden daha büyüktür. Bu yöntemin ilave bir avantajı, cam kırılırsa, fragmanlar bir model ile filme bağlı kalır.

Her durumda, bu bir seçenek, mesele bütçenize göre en uygun olan tezgah arası cam arasından uygun olan renk ve desen kombinasyonunu belirlemeye dikkat etmekdir.

Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz. Farklı Yöntemlerle Tezgah Arası Cam Modellerimiz.

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA