2103
2021
Tezgah, Arası, Cam, Panel ,uygulaması,dikkat, edilesi, gereken, hususlar

Tezgah Arası Cam Panel uygulamasında dikkat edilesi gereken husular

Tezgah Arası Cam Panel uygulamasında dikkat edilesi gereken husular; 
 
1. En öncelikli yapılaması gereken 6mm temperli cama uygulanması gerekir. Temper işlemi camı belli bir sıcaklıkta (600c) fırınlanarak camın dayanıklılığını arttırmak için  yapılır.  Fırınlanan cam artık darbeye ve ısıya dayanıklı hale gelir. Bu sayede ocağınızda yemek pişirirken camın ısıdan etkilenip kırılmasının önüne geçilmiş olur. Tezgah Arası Cam panelde temperleme işlemi olmazsa olmazdır.
 
 
2. En önemli mesele; tezgah camlarınıza desen, Resim, fotoğraf uygulandıktan sonra en son olarak koruyucu boya atılmaktadır. 1.si Bu boyanın cama uygun olması gerekir. 2.si En önemli husus koruyucu boya yapıldıktan sonra tezgah camını tekrar fırınlamak gerekir. 
 
 
Boya işlemi bittikten sonra cama fırınlama işlemi yapılmazsa yada kendi haline kurumaya bırakılırsa BOYA ÇOK DAYANIKSIZ OLUR. Fırınlanan boya porselen tabakların yüzeyi gibi sapasağlam emaye kaplama gibi olur. 
 
ÜZERİNE TİNER DAHİ DÖKSENİZ BOYAYI KAZIYAMAZSINIZ. 
Fırınlama işlemi yapılmayan boyalarda, camın sağlamlığını ölçmek için üzerine tineri damlatmanız yeterli, boyanın hemen kabardığını göreceksiniz. Baskı makinesi uv lambasıyla yada kendisi kurumaya bırakılan camlar bu şekilde dayanıksız olur. 
 
 
BU İŞLEMİ YAPAN MAKİNELERİ YAKINDAN GÖRMEK İSTERSENİZ SULTANGAZİ'de BULUNAN FABRİKAMIZI ZİYARETE GELMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.
 
3. En önemli mesele işinin arkasında duran bir firma tecrübeli usta personeli. 
 
Bu saydığımız bütün özellikler ALTAV YAPI FİRMAMIZDA mevcuttur.
 
Tezgah arası cam nedir? Tezgah arası cam m3 fiyatları ve tezgah arası cam modelleri en çok merak ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Geçmişte birçok insan  tezgah arası cam mutfağının bir özelliği haline getirme fırsatı buldular, ancak tezgah arası camlarının devreye sokulmasıyla mevcut tasarımlarda bir odak noktası haline geldi. Cam mutfak süpürgelikleri, geleneksel fayanslara alternatif olarak kullanılır ve herhangi bir mutfağa düşük bakım ve muhteşem ekleme sağlar. Mutfak tezgah arası cam güzelliği neredeyse her renkte üretilebilen kesintisiz ve modern bir ürün sunmasıdır. Renkli tezgah arası cam, başka hiçbir ürün gibi mutfak tasarımlarına bir asansör sağlayabilir ve basit bir tasarımı evinizin göz alıcı bir parçası haline getirebilir.
Mutfağınızı şık bir tezgah arası cam ile dönüştürmeye hazır mısınız? Mutfağınızı kırmadan harika görünecek fonksiyonel bir özellik ile mutfak tarzınızı yenilemek mi istiyorsunuz?
 
Altav Mutfak tezgah arası cam'da mutfaklarınız ve banyolarınız için güzel, en kaliteli baskılı ve renkli cam paneller satıyoruz . Çok çeşitli standart boyutlarda stok yapıyoruz veya geri dönüşü ölçmek için bir seçim yapabilirsiniz.