1802
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Mutfak Tezgah arası Cam Baskı - Arka duvarı ve en iyi cam türleri için farklı tasarım fikirleri

Tezgah ve lavabonun etrafındaki alan her mutfaktaki kritik unsurlardır. Yağ ve su sıçramaları, mutfak arka duvarını korumak için dayanıklı bir malzemeye ihtiyaç duyar. Bu konuda tezgah arası cam baskı tartışmasız favoridir. Bu sebeple, camdan yapılmış mutfak arka duvarı için sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. 

Modern mutfak, düzen ve minimalizm ile karakterize: yumuşak, parlak ve parlak malzemeler duvar ve mutfak cephelerini kaplıyor. Bu sadece mutfak görünümünü etkileyici yapar, aynı zamanda parlaklaştırır ve görsel olarak daha küçük alanları genişletir. Cam malzeme aynı zamanda kolayca temizlenir ve hijyeniktir. 

Pleksiglas çok çizilebilir ve sıcak sıçramaları tolere etmez, bu nedenle yıkama tarafı için daha uygundur. Pleksiglas'ı güzel bir motif veya fotoğrafla süsleyebilirsiniz. 

Tek bölmeli güvenlik camı (ESG) Başka bir çözüm, iki katmandan oluşan, bir filmin bulunduğu bir eğitici güvenlik camıdır. Cam yüksek direnç sağlar, ancak kırılmış olsa bile parçalar bir arada kalır ve parçalanmaz. Bu, yaralanma riskini azaltır. Bu mutfak duvarları için en iyi, aynı zamanda gösterişli çözümdür. Yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dirençlidir, bu nedenle doğrudan bir gaz ocağına yapıştırılabilir. 

Basit cam bölme Mutfak arka duvarı için sıçrama koruması basit bir cam bölme olabilir. Camın yeterince kalın olması (en az 4 mm) ve alt tarafında bir folyo ile yapıştırılmış olması gerekir.