Tezgah Arası Cam, Cam Mutfak yada Mutfak tezgah arası cam panel olarak adlandırılan bu sistem Mutfak tezgah arasına belirli ölçülerde cam baskı üzerine yapılan UV Baskı ile kaplandıktan sonra modül led yapısı kullanılarak görselin cama yansıtılması olarak adlandırılır. İstediğiniz görselin yada fotoğrafın mutfak tezgah arasına aktarılması oldukça güzeldir. Mutfak tezgah arası cam paneller, Fayans ve seramiğe nazaran daha ekonomik olması ve daha şık durması nedeniyle tercih edilmektedir.

Mutfak tezgah arası cam panel fiyatları, ölçüye ve kullanılan baskı çeşidine göre değişmektedir. Piyasada çok kalitesiz baskı yapan hatta dijital baskıyı cama aktaran firmalarda bulunmaktadır. Modern mimaride mutfağa büyük önem verilmektedir. Daracık pencereli, küçük mutfaklar yerine, ferah bol güneş alan geniş mutfaklar yapılmaktadır. Bu sistemde yapılan mutfaklar aynı zamanda yemek odası vazifesini de üstlenmektedir. Toplu meskenlerin yapımlarında ise mutfaklar genelde ev planlarının az güneş alan, kuzeye bakan, yani rüzgarlara karşı gelen tarafına yapılır. Bu durum mutfağın serin olmasını temin eder ve yemeklerin kısa zamanda bozulmasını önler.

Mutfaklarınız için nasıl tezgah seçeceğinizden daha önce bahsettiğimiz için ona değinmeyeceğiz. Size mutfak tezgah arası seçerken kullanabileceğiniz materyallerden bolca örnekler üzerinde yol göstereceğiz. Mutfak tezgah arası cam panellerde kullanılabilecek, sizin için tasarladığımız veya hazır olan tasarımları incelemek ve mutfağınıza hangisinin uyacağını belirlemek için tezgah arası cam modelleri ziyaret edebilirsiniz

Yaptığımız İşler