Mutfak tezgah arası cam nedir?

Mutfak tezgah arası cam panel, cam mutfak yada tezgah arası cam panel olarak adlandırılırlar. Mutfak tezgah üstü ile mutfak dolabı arasında kalan kısma cam panelin yerleştirilmesidir. Kırılmaz temperli cam üzerine UV Baskı merkezinden aktarılan resim yada görüntü, milimetrik olarak montajının yapılmasıdır.

Mutfak tezgah arası cam fiyatları

Mutfak tezgah arasında önceden genellikle fayans ve yapıştırma taşlar kullanılmaktadı. Lakin cam mutfak maliyeti fayans ve seramiğe göre uygun olmasından dolayı tercih edilmektedir. Maliyetler diğerlerine kıyasla çok çok uygun olduğu için değişmektedir. Fiyatlar model, ölçü ve sipariş adetine göre değişmektedir. Mutfak tezgah arası cam panel çalışmalarında milyonlarca model ve seçenekle hizmetinize hazırız. Siz sadece tezgah arası ölçülerinizi ve görselinizi bize gönderityorsunuz 45dk sonra mutfağınızdaki yeni uygulamanın tadını çıkartıyorsunuz.  İsterseniz Altav Yapı olarak personellerimizi belirttiğiniz adrese yönlendirip milimetrik ölçüleri aldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde teslim ediyoruz. Temperli cam üzerine işlenen uv baskıda , temperli cam kalınlığı olarak 6 mm olan ürünlerimiz artık tamamen 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelmiştir. İsteyen müşterilerimze iki boyutlu olarak temin etmekteyiz. Modül led yapısı kullanılan çalışmalarımızda son derece kaliteli ledler ve baskı kalitesi elde edilmektedir. 

Mutfak tezgah arası cam hizmet alanları

Arnavutköy Mutfak Tezgah arası cam, Avcılar Mutfak Tezgah arası cam, Bağcılar Mutfak Tezgah arası cam, Bahçelievler Mutfak Tezgah arası cam, Bakırköy Mutfak Tezgah arası cam, Başakşehir Mutfak Tezgah arası cam, Bayrampaşa Mutfak Tezgah arası cam, Beşiktaş Mutfak Tezgah arası cam, Beylikdüzü Mutfak Tezgah arası cam, Beyoğlu Mutfak Tezgah arası cam, Büyükçekmece Mutfak Tezgah arası cam, Çatalca Mutfak Tezgah arası cam, Esenler Mutfak Tezgah arası cam, Esenyurt Mutfak Tezgah arası cam, Eyüp Mutfak Tezgah arası cam, Fatih Mutfak Tezgah arası cam, Gaziosmanpaşa Mutfak Tezgah arası cam, Güngören Mutfak Tezgah arası cam, Kâğıthane Mutfak Tezgah arası cam, Küçükçekmece Mutfak Tezgah arası cam, Sarıyer Mutfak Tezgah arası cam, Silivri Mutfak Tezgah arası cam, Sultangazi Mutfak Tezgah arası cam, Şişli Mutfak Tezgah arası cam, Zeytinburnu Mutfak Tezgah arası cam