Evinizde biraz farklılık mı yaratmak istiyorsunuz. Bunu için neler yapılabilir diye düşünüyorsanız. İşe merdiven arası 3d cam baskı görüntülerle başlayabilirsiniz. Merdiven araları için 3d baskılı camları Türkiye de ilk defa biz yapıyoruz. İlklerin öncüsü olan ALTAV YAPI olarak merdven arasına banyo duşakabin arkalarına 3d boyutlu cam baskı modellerimizle hizmetinizdeyiz. Merdiven tasarımları evinizin içine de harika bir görüntü oluşturacaktır. Merdiven yükselticileri tek tek monte edilen bu görüntüler 3d etkisiyle sanki gerçek gibi duracaktır. Bu 3d cam baskı tasarımları yalnızca eviniz için değil aparman merdivenlerine okullara, iş yerlerine de uygulayabilirsiniz. Merdiven basamakları daha önce duvar kağıdı döşemeleriyle yapılmaktaydı bu da zamanlar deforme olmaktaydı. Bundan dolayı bu işin öncüsü olarak merdiven yükselticilerini artık 3d cam baskı görüntülerle süslüyoruz. 

İç dekorasyon konusunda muhtemelen müşterilerimizle çalışırken elde ettiğimiz en büyük zevk müşterimizin vizyonunu yerine getirmektir.

Müşterilerimiz yüksek çözünürlüklü evine uygun görselleri veya kendisinde bulunan fotoğraflarını bize getirip merdiven basamaklarına uygulamak istiyor ve bizde görüntü kaybı olmadan uv baskı makinemizde görüntü kaybı olmadan yüksek çözünürlükle bunları hazırlıyoruz.

Bu sayede bu görüntüleri cam baskı veya duvar kağıdı baskısı olarak hazırlayıp merdiven yükselticilerine yapıştırıyoruz. Elde edilen 3d merdiven basamak fotoğrafları evinize bambaşka bir hava katıyor.

Merdiven Basamakları 3d Fotoğraf Baskısı Hazırlama Aşaması

  1. Başlangıçta bizim arşivimizde bulunan bir görseli veya kendi seçmiş olduğunuz yüksek çözünürlüklü bir görüntü seçmenizle başlıyoruz.
  2. Müşterilerimiz merdiven basamakları için bizim tavsiyelerimizle evin diğer dekorasyonlarına uygun olan görüntüyü seçiyor.
  3. Daha sonra merdiven başmakları yükseltici bölümlerinin ölçüsü hassas bir şekilde uzman ekibimiz tarafından alınıyor.
  4. Basamak boyutuna büyüttüğümüz fotoğraf görüntüsünden merdiven duvar görüntüsünün nerede kesileceği konusunda müşterimizle birlikte karar alıyoruz.
  5. Bu büyütme sonunda elde ettiğimiz görüntüyü 3d modelleme ile merdivende nasıl göründüğünün bir tasarımı oluşturuyoruz.
  6. Müşterimiz tarafından onaylanan 3d model görüntüsünü yüksek çözünürlüklü hd kalitesiyle hazırlıyoruz.
  7. Daha sonra alanında uzman olan ekibimizle 3d merdiven yükseltici görüntüleri yapıştırma montaj işlemlerini aynı gün içerisinde yapıyoruz.
  8. “Nihai ürün müthiş !!”