Banyolarımızda yepyeni bir tasarım uv cam baskı duşakabin ve duşakabin iç mekan cam baskı modelleri. Banyolarımız için vazgeçilmez bir dekoratif malzemesi olan duşakabinler artık sıradanlıktan kurtularak kişiye özgü tasarımlar halini alıyor. Altav Yapı ayrıcalığı ile sizleri uv baskının teknolojisi ile elde edilen banyonuz için müthiş tasarımlar elde etmenizi sağlayan cam baskı ile buluşturuyoruz. Hem duşakabin camlarınız için hem de iç bölüm duvarları için cam baskı tasarımlar hazırlıyoruz. Duşakabin cam baskı ve iç mekan duvar cam baskı için tüm Türkiye’ye servisimiz bulunmaktadır.

 

Duşakabin Cam Baskı ve Duşakabin İç Duvar Cam Baskı Avantajları

• En büyük avantajı kişiye özgü tasarım modelleri. Yani sizlerin hayalleri ile kısıtlı olan model seçenekleri. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

• Uzun ömürlüdür. Uv Cam baskı sayesinde onlarca yıl banyonuz ilk yapıldığı günkü gibi görüntü canlılığını korur.

• Sağlıklıdır. Cam hijyenikniktir ve antibakteriyel bir yapıya sahiptir.

• Temizliği kolaydır. Basit temizleyicilerle kolaylıkla temizlenebilir.

Duşakabin içi cam panel ve Banyo Dekorasyonu

Birçok kişi banyodaki iç mekanın nasıl rahat ve işlevsel bir şekilde (bazen sıkışık hacimlerde) kullanım için organize edileceğini düşünmektedir. Cevap oldukça basit her ölçüye uygun hazır bir duş kabini bulmak her zaman mümkün olmadığından, ölçülerinize göre camlı duş kabinleri. Cam yapılar banyo alanını görsel olarak daraltmaz ve kural olarak herhangi bir iç mekanda şık görünürler.

Plastik veya pleksiglastan farklı olarak, uv baskı camlar, yüksek kaliteli donanımlarla birlikte şık görünür ve eskimeye maruz kalmaz ve duş kabini, yıllar sonra bile güzel bir görünüme sahip olur.

 

Cam baskı duşakabinlerin güvenilirliği ve güvenliği, yüksek kaliteli fittinglerle birlikte 8-10 mm temperli cam kalınlığı sağlar. Mükemmel bir görünüm sağlayan ve temizlenmesi çok kolay, güvenli ve dayanıklı bir malzemedir. Duş bölmelerinde özel bir tavlama işleminden geçirilmiş temperli cam kullanılmaktadır. Bu camların mukavemeti 5-7 kat artar, kırılması son derece zordur. Temperli cam kırılması güç bir malzemedir fakat kırılma meydana gelse bile güvenli küçük parçalara bölünür ve bu da yaralanma olasılığını ortadan kaldırır.