Tezgah arası ayna, mutfak dekorasyonuna yeni bir soluk kazandırmıştır. Tezgah arası aynalar düz kesim, mozaik ve fayans modelleri, lale deseni, baklava dilim deseniyle harika sunum imkanı sağlamaktadır. Evdeki en önemli odalardan birine yeni kişilik, stil ve enerji eklemenin bir yolu olarak, tezgah arası ayna, yaratıcı ve geliştirici bir eklentidir. Tezgah arası ayna  tasarım türleri, gelenekselden daha modern ve son teknolojiye kadar çeşitlilik gösterir. Bununla birlikte, bir mutfak tezgah arası ayna seçerken, mutfağın tasarım temasını göz önünde bulundurun, böylece tezgah arası, mutfağın görünümünü azaltmaktan ziyade katkıda bulunur.

Tezgah arası ayna nedir? 

Aynalar, kullanabileceğiniz en çok yönlü dekor öğelerinden biridir ve mutfak dahil her odaya güzellik, zarafet ve diğer birçok dekorasyon faydası katarlar. Çoğu insan bir aynanın en iyi yatak odası, oturma odası, banyo veya fuayede kullanıldığını düşünürken, mutfak aynanın güzelliğini birleştirmek için mükemmel bir oda olabilir. Küçük mutfaklar bir aynanın verebileceği açıklık ve aydınlatmadan yararlanabilirken, büyük mutfaklar için aynalar bir eserin veya sanatın görünümünü, mutfak pencerenizin dışındaki muhteşem bir manzarayı veya odak noktası duvarındaki rengi geliştirebilir.

Tezgah arası ayna kaplama fiyatları

Mutfak tezgah arası ayna kaplama fiyatları ölçü, model ve sipariş adetine göre değişmektedir. Örneğin aynı ölçü ve aynı sipariş adetinde tezgah arası düz ayna fiyatları, eskitme ayna, fayans ayna ve mozaik aynaya göre çok daha ekonomiktir. Kurulumu daha kolay ve montaj süresi daha kısadır. Sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Mutfak Tezgah Arası Ayna Modelleri

Ev sahiplerinin aralarından seçim yapabileceği çeşitli tezgah arası ayna tasarımları vardır. Seçilen stil ve tasarım seçimine bağlı olarak, tezgah arası ayna  mutfağın görünümünü değiştirebilir ve alanı açabilir. İşte  en popüler tezgah arası ayna seçeneklerinden bazıları.