0708
2017
tezgah arası cam nedir,tezgah arası cam modelleri, tezgah arası cam fiyatları, cam mutfak nedir, mutfak tezgah arası cam panel nedir, tezgah üstü cam nedir, cam mutfak

Tezgah arası cam nedir? modelleri ve fiyatları

Tezgah arası cam, mutfak tezgah üssü ve dolap arasında bulunan kısma UV baskı cihazından alınan görüntüyü temperli cam üzerine aktarılalarak milimetrik hesaplarla silikonla yapıştırmak suretiyle modul led yapısı kullanılarak hazırlanan mutfak dekorasyon ürünüdür. Mutfak tezgah arası cam paneller dekorasyon sektörünün en önemli argümanları arasına girmiştir. Mutfak tezgah arası cam panel, cam mutfak, mutfak cam, tezgah arası cam olarak adlandırılmaktadır.

3D Tezgah Arası Cam Paneller çok farklı kullanım alanları sağlayarak, yaşadığınız mekanlarda sizin farkınızı yansıtırlar.. Resim seçimleri tamamen tarafınıza aittir dilediğiniz binlerce resmi seçebilme imkanına sahipsiniz. Mutfak tezgah arası cam modellerine bakmak için menülerden erişebilir  veya kendi dilediğiniz yüksek çözünürlükteki resmi tarafımıza bildirerek bastırma imkanına da sahipsiniz. Kendi tarzınızı Altav Yapı aracılığı ile kendiniz belirliyebilirsiniz.

Tezgah arası cam fiyatları ölçüye göre değişmektedir, özellikle piyasada çok ucuz fiyata tezgah arası cam panel yaptığını iddia eden firmaların çoğu çin menşeili boya baskılarını kullanmaktadır. Bunlar hem kötü kokar, hemde baskı kalitesi çok soluk ve silik durmaktadır. Tezgah arası cam yaptırırken yüksek baskı kalitesine ve kullanmış olduğu ledlere dikkat ediniz.

MUTFAK TEZGAH ARASI CAM FİYATLARI

Üst dolap ile mutfak tezgahı arasına konulan silikon ile yapıştırılan mutfak tezgah arası cam temperli olamasından dolayı kırırlmalara karşı dayanıklıdır.Tezgah arası cam ölçüleri kendi ekibimiz tarafındanmutfak tamamlandıktan sonra ölçüleri alınarak priz delikleri var ise buralarında ölçüleri alınarak temperli olarak imalata verilir. Tezgah arası cam temper ve rodaj işlemi tamamlandıktan sonra özel ispirto temizleyiciler ile cam temizlernir ve özel tutucu adrans sağlayıcı primer malzemesi ile sürülerek uv baskı sistemine geçilerek baskı hazır hale getirilir. Tezgah arası cam baskı tamalandıktan sonra arka yüzeyler yüksek sağlamlıkta beyaz boya ile fırınlanarak sağlam ve uzun ömürlü bir tezgah arası cam üretimi sağlanır.Montaja hazır hale gelen cam paketlenerek müşterilerimizin mutfaklarına montaj yapılarak mutfaklar dekore edilir uygun tezgah arası cam siparişleriniz için arayabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İstanbul tezgah arası cam paneller fiyatları, tezgah arası cam panel modelleri, tezgah arası cam panel nasıl yapılır, tezgah arası cam panel kullananlar, tezgah arası cam kaplama nasıl yapılır, mutfak tezgah arası, tezgah arası modelleri,