1702
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Modern Mutfaklarda 3D Tezgah Arası Cam Tercih Sebepleri

Elbetteki mutfaklarımız evimizdeki en hijyenik yerler olması lazım. Bu nedenle ALTAV YAPI olarak biz tezgah arası cam modellerimizi biz müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Mutfaklarımızda yiyecek hazırlanırken, tezgahın arkasındaki duvarın üzerine yağ ve diğer sıvıların sıçraması en çok yaşadığımız sorunlardandır. Tezgah arasının temizliği elbetteki biraz karmaşıktır ve duvarın tasarımına bağlı olarak, tamamen temizlenmemedurumu bile olabilir. Bu nedenle mutfak duvarını temizlenmesi kolay olan 3D tezgah cam ile kaplanmasıgerektiğine inanıyoruz.  Mutfak arka duvarının örtülmesi için, farklı mutfak stillerine uyum sağlayacak farklı olanaklara sahipsiniz. Burada biz devreye girip sizlere sayısız seçenekler sunuyoruz.

Bakım ve hijyen kolaylığı sağlayan 3D tazgah arası camlar mutfak tezgah arası duvarını korumakta ve temiz kalmasını sağlamaktadır. Elbette, tüm mutfak duvarını örtmek zorunda değilsiniz, fakat en azından tezgah arasında kalan kirlenmeye müsat olan alnalar tezgah arası cam modelleriyle mutfağımızı süsleyebilir. Modern mutfak planlamasındaki 3D tezgah arası cam pratik temizliğinin yanında aynı zamanda estetik bir görünümü sizlere sunduğu için tezgah arasında en çok tercih etmeniz gereken yöntemlerdendir.