3006
2018
Cam Mutfak çeşitleri, Tezgah Arası Cam Çeşitleri, mutfak tezgah arası çeşitleri, tezgah arası çeşitleri

Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Çeşitleri

Mutfak cam tezgah arası çeşitleri, düz renk tezgah arası cam, manzaralı tezgah arası cam, extra clear tezgah arası cam olarak bilinmektedir. Mutfak tezgah arası cam malzemeli apron, plastik, metal, kendinden yapışkanlı filmlerin bitirilmesinde kullanılan geleneksel malzemelere mükemmel bir alternatiftir.

Cam mutfak nasıldır? Olumlu nitelikleri nelerdir? Modern ev kadınları neden bu kadar seviyor? Bu soruların cevapları basit ve anlaşılırdır. Mutfak Tezgah arası Cam ne tür bir camdan yapılmıştır?

Kural olarak, mutfaklar için tezgah arası cam panelleri 8 milimetre kalınlığındaki temperli camdan yapılır. Bu, güvenlik, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar, çünkü temperli cam her zamankinden 5 kat daha güçlüdür. Aniden kırılsa bile, parçalanmaları yeterince küçük ve tamamen yetersiz olduğu için incinmek neredeyse imkansızdır. Pleksiglas, her zamanki gibi, mutfak önlüklerinde kullanılması tavsiye edilmez. Aşırı sıcaklıklara dayanmaz, kolayca çizilir, çabuk solar ve sıradan mutfak çamurundan kötü bir şekilde yıkanır.

Cam mutfak için hangi tasarım seçilir?

Şeffaf veya buzlu tezgah arası cam. Görünmezlik de artı şeffaf. Ana işlevi duvarı kirden ve su sıçramasından korumaktır. Bunu yanında daha az parıltı ve ilginç görünüyor.

Photoprint ile tezgah arası cam modelleri. En cazip ve dayanıklı olduğu için bu en popüler seçenektir. Üretiminin teknolojisi, camın arkasına UV görüntülerinin uygulanmasını içerir. Bu renk yanmaz ve nemden ve ısıdan korkmaz. Resim 3B efekti ile bile olabilir. Ana dezavantajı yüksek maliyettir.

Renkli tezgah arası cam, parlaklığı ve göze batmazlığı nedeniyle dikkat çeker, gölgelerin paleti farklıdır. Güvenilirlik ve dayanıklılığa sahiptir.

Dekoratif bir vinil film üzerine çizim yaparak oluşturulan tezgah arası cam. Bu seçenek, fotoğraf baskısından daha erişilebilir olduğu için daha ekonomiktir. Dezavantajı, düşük dirençtir zamanla, film, özellikle zayıf şekilde üretildiyse, soyulabilir veya yanabilir.

Temperli tezgah arası cam tripleks. Üzerinde bulunan örüntü, cam katmanları arasında pişirildiği için güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Buna ek olarak, onu kırmak neredeyse imkansız. Bu temel özellikler yüksek maliyete neden olur.

Yansımalı tezgah arası cam. Şık görünüyor ve aynı zamanda alanı görsel olarak artırıyor.

Cam panellerin avantajları şunlardır:

  • Nispeten düşük maliyet - özellikle diğer materyallere kıyasla;
  • Kurulum ve bakım kolaylığı;
  • Benzersiz bir kompozisyon yaratabileceğiniz tasarımı sayesinde çok büyük bir seçim;
  • Hızlı üretim süreleri;
  • Dayanıklılık ve mükemmel performans;
  • Temizlemesi kolay.