1103
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Tezgah Arası Cam Panelle Yeni Nesil Mutfaklar

Tezgah arası cam paneller, Mutfak, koku veren kokularla dolu bir yer: yemekler köpürüyor, sigara içiliyor, yağ ve yemek sıçramaları meydana geliyor. İşte bu yüzden mutfaklarımızda tam olarak malzeme ve hijyen açısından çok yüksek standartlar gerekmektedir. ALTAV YAPI, küresel kavramları maksimum işlevsellik ile gerçekleştirmeyi sağlar. Mutfak tezgah arası cam paneller parlaklığı, şıklığı ve mükemmel hijyeni sayesinde sizleri baştan çıkaracaktır. Bu bakımı kolay mutfak tezgah aralarının sanatsal tasarım olanakları neredeyse sınırsızdır. 

Her mutfak benzersizdir. İşte bu yüzden mutfak tezgah arası cam panellerimiz, müşterilerimizin isteklerine göre ölçülüyor. Camın şekli, mutfağın durumuna ve kişisel ihtiyaçlara göre özgürce seçilebiliyor. Ve her şeyin en ince ayrıntısına kadar mükemmel olması için ALTAV YAPI'nın mutfak uzmanları ölçümleri alır ve cam elemanlarına teslim eder ve birleştirir.

Eşsiz hijyenik özellikleri sayesinde, cam mutfakta kullanım için özellikle uygundur. Cam kokuları veya nemi emmez veya yayar. Son derece homojen yüzeyi ile temizlik ve bakımı çocuk oyuncağıdır.

Son teknoloji CNC teknolojisi ile elemanlarımız cam üzerinde inanılmaz hassas yüzeyler sağlar. Elektrik prizleri, ocaklar, lavabolar veya havalandırma davlumbazları için kesimler milimetre hesapları ile yapılır. ALTAV YAPI, tezgah arası cam panelleri işlemede her ayrıntıya nasıl dikkat edeceğini biliyor.

Farklı şekillere ek olarak, ALTAV YAPI ayrıca geniş bir renk ve desen yelpazesi sunar. Mutfak köşelerinde mat parlaklık yaratmak veya HD kalitesinde müşteri tarafından tasarlanan bir tasarım yaratmak olsun, ALTAV YAPI her mutfağa birçok olanak sunan eşsiz bir sanat eseri yapar.

ALTAV YAPI, tarafından oluşturulan ALTAV YAPI DESIGN koleksiyonunun zarif motifleri, herhangi bir mutfağı benzersiz bir alana dönüştürecektir.

#tezgaharasıcam #mutfaktezgaharasıcam #cammutfak #camtezgaharası