Whatsapp

İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama, en uygun fiyatlara tezgah arası cam montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Yüksek baskı kaliteli cam üzerine, kaliteli silikon ve modül led yapısıyla montajınız tamamlanmaktadır.

Mutfak tezgah arkalarına modern ve estetik çözümler sunan firmamız ALTAŞ, şimdi yepyeni bir ürünle hizmetinizde.. Tezgah Arası 3 Boyutlu Cam Panel kaplamalarda istediğiniz herhangi bir resmin baskısı kırılmaz ve yanmaz özellikte olan temperli camların arka yüzeyine özel tekniklerle basılmaktadır


Baskılar yüksek kalitede çözünürlüğe sahiptir. Baskılar su nem ve ısıdan etkilenmez, dövme yapma mantığı ile camın iç yüzeyine işleyecek şekilde imal edilir Sürekli güneş etkisinde kalsa dahi minimum 10 yıl baskıda bozulma, solma, soyulma vb. deformasyon garantilidir.


Binlerce HD kalitedeki resim arşivimizden resim seçebileceğiniz gibi size özel bir resminde baskısı yapılabilmektedir.Tercihe göre aynı baskı teknikleriyle renk baskısıda yapılabilmektedir.

İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama İstanbul Fatih Mutfak tezgah arası cam kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA