Whatsapp

Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri

Bahçelievler ilçemiz için hazırlamış olduğumuz tezgah arası cam modellerimizin üretemi tamamlanmış ve cam tezgah arası montajı başarıyla gerçekleştirilmiştir. Mutfaklarımıza bambaşka hava katan tezgah arası cam modelleri sadece ev hanımları değil evin tüm bireyleri tarafından beğenilmektedir. Altay yapı olarak tezgah arası cam, cam mutfak, mutfak tezgah arası için; 3d tezgah arası cam, led aydınlatmalı tezgah arası cam, düz renk cam panel, fotoğraf görüntülü cam mutfak, mutfak cam tasarımları, cam uv baskı mutfak tasarımları ve montajı yapılmaktadır.

Tek Renk Tezgah Arası Cam

Bu çalışmamızda tezgah arası cam olarak tek renk tercih edilmiştir. Cam tezgah arasında temperli cam kullanılmıştır. Düz renk tezgah arası cam beyaz dolaplarla mükemmel bir görüntü oluşturmuştur.

Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Panel

Bu çalışmamızda çiçek desenleri led aydınlatma kullanılarak hazırlanmıştır. Bu özellik tezgah arasına farklı bir tasarım kazandırmıştır. 

Her Cam Tezgah Arası İçin Uygun Mu?

Tezgah arası cam panel yapmak için kullanılan malzemeler, özel işlemeye tabi tutulan 6-8 mm kalınlığında bir camdır. Mutfak tezgah arası alanında, sık bir şekilde kullanılmalıdır, çünkü güvenlik gereksinimlerini tam olarak karşılar ani tezgah arası cam için dayanıklı ve güvenilir bir kaplama olabilir. Bu camın mukavemeti konvansiyonelden beş kat daha fazladır. Kırılma ihtimali neredeyse yoktur. Kırmayı başarabilirseniz bile, cam tezgah arası panel daha küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılacaktır.

Altay Yapı olarak tezgah arası cam panel olarak temperli cam kullanımını tavsiye ediyoruz. Temperlenmiş cam plaka ve ocak alanında tamamen hissedilecektir. Temperli tezgah arası cam ısı ve sıcaklıktan etkilenmemektedir. Sıradan cam çok güvenilir değil, çünkü kolayca dağılma ihtimali yüksektir. Firma olarak müşterilerimize tavsiye etmiyoruz. Eğer ekonomik bir seçim yapılacaksa normal camdan ziyade pleksiglas yani akrilik cam tavsiye ederiz. Tabi ki pleksiglas kullanmaktansa temperli camı tavsiye ederiz. Çünkü pleksiglas darbelere karşı dayanıklı olsa da temperli cam gibi ısı ve sıcaklığa karşı dayanıklı değildir. 

Cam üzerinde doğal olan yeşilliği kaldırmak için ilk önce beyaza boyanmalıdır. Böylelikle tezgah arası cam üzerine işlemek istediğiniz görüntü kusursuz olacaktır.

Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı Bahçelievler Tezgah Arası Cam Modelleri Montajı

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA