Whatsapp

Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

2018 Ekim ayı içerisinde yapmış olduğumuz tezgah arası cam modellerimiz kusursuz bir şekilde tamamlanmıştır. Tezgah arası cam montajı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı montaj yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Altav Yapı olarak cam tezgah arası, cam mutfak, modellerimizi hazırlarken müşterilerimizin istek ve görüşler doğrultusunda temperli cam, ham cam, tripleks cam, akrilik cam kullanılmaktadır. Tek renk tezgah arası cam, resimli tezgah arası cam, uv baskılı cam tezgah arası, desenli mutfak tezgah arası cam, led ışıklı tezgah arası cam ve sınırsız görüntü seçeneğiyle tezgah arası cam seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Tek Renk Tezgah Arası Cam

Bu çalışmalarımızda tek renk tezgah arası cam modeli kullanılmıştır. Cam tezgah arası için yüksek güvenirlikli olan kırılmaz cam olarak bilinen temperli cam kullanılmıştır.

 

Resimli Tezgah Arası Cam

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda resimli tezgah arası cam modelleri kullanılmıştır. Bu çalışmamızda bir mutfağımız için ekonomik fiyatı ile bilinen akrilik cam kullanılmış, diğer mutfağımız için ise temperli cam kullanılmıştır.

Cam UV Baskı Mutfak

Bu çalışmamızda ise tezgah arası cam görüntülerimiz için uv baskı yöntemi kullanılmıştır. Uv baskı teknolojisiyle oluşturulan görüntüler yüksek çözünürlük ve renk kalitesine sahiptir. Görüntülerin canlılığı yıllar geçse de ilk günkü canlılığını korur. Cam Tezgah arası için temperli cam ve tripleks cam tercih edilmiştir.

 

Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri Ekim Ayı Tezgah Arası Cam Modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA