Whatsapp

Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Mutfak tezgah arası cam, cam mutfak, mutfak cam, çiçek manzaralı tezgah arası cam, doğa manzaralı mutfak tezgah arası, 3d görüntülü tezgah arası cam, tek renkli tezgah arası cam, yiyeçek manzarı mutfak cam, su damlacıklı cam mutfak, bütün bu modelleri arttırmak mümkün. mutfak tezgah arasında model seçenekleri başınızı döndürebilir. Çünkü bir cam mutfak, tezgah arası cam panel düşünüyorsanız model hayal gücünüzle sınırlıdır. Bundan dolayı mutfak tezgah arası cam modelleri yerine biz size hangi cam türlerinden ne tür modeller elde edilebilir bundan bahsedeceğiz.

1.Renkli bir arka plan ve desen olmadan sıradan cam

Hem şeffaf hem de buzlu alabilirsiniz. İlk seçenek iyidir, çünkü neredeyse görünmezdir, uzayda dağılmış gibi görünür. Dekoratif bir işlev göstermez, ancak koruyucu bir özelliktir - duvar kağıdı veya boya ile kaplanmış bir duvarı, sıçrayan su veya gresle kaplar. Birçok insan daha ilginç ve şık bir görünüme sahip olduğu için donukluğu tercih eder. Camın düzgünlüğü bir ön koşul değildir, apronun düzlemi tekstüre dokulu olabilir. Çok güzel, orijinal ve taze görünüyor. Başka bir cam türü - serigrafi veya kumlama kullanılarak uygulanan çizimler, süs eşyaları ve yazıtlarla.

2. Basılı tam renkli fotoğraf (ultraviyole baskı) ile

Çeşitli deneklerle tasvir edilen paneller derilere denir. Bugüne kadar, cam iş alanı bitirmek en popüler türü olarak, büyük popülerlik kazanmıştır. Güzelliği ve dayanıklılığı bu statüyü almaya izin verdi, birçok avantajı var. Özel teknolojiyi kullanarak üretilen, panelin arka tarafındaki herhangi bir görüntü uygulanır, böylece tamamen harici hasarlardan korunurlar. Ultraviyole mürekkebin kalıcılığı şaşırtıcıdır - çünkü güneş ışınları zarar veremez, nem korkunç değildir ve sıcaklık 130 dereceye kadar dayanır. 3D efektli dekoratif paneller özellikle etkilidir, ancak maliyeti daha standart ürünlerinkinden önemli ölçüde yüksektir.

3. Boyalı camdan lacobel denir

Bu şeffaf bir malzemedir, alt tarafı özel bir lake veya boya tabakasıyla kaplanmıştır ve daha sonra ısıl işleme tabi tutulur. Bu boyama yöntemi güvenilir, çevre dostu ve dayanıklıdır. Boyada ev veya çevre sakinleri için tehlikeli olan zararlı bileşenler yoktur. Lakobel cam, orijinal rengini uzun yıllar korur. Tek renkli paneller zarif ve göze batmayan bir şekilde görünürler, özlü sadelik benzersiz bir atmosfer yaratır. Mevcut çeşitli tonlar en talepkar müşterileri tatmin edecektir. Bu tür tezgah arası cam üretimi için, güvenlik ve sağlam yapısı ile karakterize edilen, bazen, stemalit adı verilen özel bir yapı malzemesi kullanılır.

4. Çeşitli desenler ile vinil film ile

Çizimleri ile kaplı bir vinil film ile camdan yapılmış mutfak tezgah arası cam, daha fazla bütçe türlerine bakın. Bu yöntemle, koruyucu özellikleri olan cam panelin bir tarafına bir film yapıştırılır. Bununla birlikte, yüksek nem koşullarında veya yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında, özellikle film vasıfsız bir işçi tarafından uygulanmışsa, üzerinde küçük bir hasar oluşabilir.

Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri Farklı Cam Türleri İle Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA