Whatsapp

Tezgah Arası Renkli Cam Panel

Yaptığımız İşler

Çalışmanın Detayları:

Tezgah Arası Renkli Cam Panel : Altav Yapı bünyesinde üretilen tezgah arası cam panelde sınırsız renk  ve görüntü seçenekleri mevcuttur. Tezgah arası cam panellerde düz renk, led panel düz renk, akvaryum, şelale, akarsu, göl, deniz sahil, çiçekler, meyveler ve sebzeler gibi sayısız görüntü seçenekleri mevcuttur.  Tüm bu alternatifler içerisinde mutfağınız için en uygun görüntü seçeneklerini sizin tercihleriniz doğrultusunda temperli cam, akrilik cam veya düz cam seçnekleriyle uygun fiyat ve profesyonel işçilikle mutfak tezgah arasına yerleştirilir. Uzman ekibimiz mutfak tezgah arası ölçülerinizi büyük bir titizlikle aldıktan sonra beğendiğiniz model uv baskı teknolojisiyle cama baskı yapılır. Uv baskı ile yapılan cam baskıların görüntülerinde solma olmaz, çizilmez, uv ışıklarına dayanır. Camın yapısından dolayı mutfak tezgah arasının temizlenmesi kolaydır, hijyeniktir, ısıya dayanıklıdır. Mutfak tezgah arası cam panelin avantajlarından sizde yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanın.

Beyaz cam mutfak tezgah arası cam panel, mutfaklara modern bir görünüm kazandırır. Mutfak tezgah arası cam panel görünümü, buzlu camdan şeffaf bir cama kadar uzanır, bu da bir folyo veya baskı ile desteklenir. Bu şekilde fototipik motifler bile mutfağa getirilebilir. Özellikle mutfak tadilatı yapılırken, tezgah arası cam panel, mevcut bir karo aynasına kolayca monte etmek için idealdir. Bunun için, özelleştirilmiş cam paneller silikonla yapıştırılır veya bardağa vidalarla duvarlara zarif bir şekilde yapıştırılır. Bu bile kendi işinde başarılı olur. 

Güvenlik nedeniyle, 6 mm kalınlığında yüksek kaliteli sertleştirilmiş güvenlik camı (ESG) kullanmalısınız. Koparsa, keskin kenarlı bir parça yoktur, küçük parçalara ayrılır. Bu nedenle yaralanma riski çok düşüktür. 

Camlara daha ucuz bir alternatif olan Plexiglas ticari adıyla bilinen akrilik camdır. Bu da soket delikleri, delikler ve diğer girintiler dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi sağlayıcılar tarafından doğru bir şekilde yapılabilir. Bununla birlikte, camdan farklı olarak, malzeme ısıya dayanıklı ve daha hassas değildir. Uç veya keskin kenarlı nesneler bu nedenle çizikler şeklinde kolayca işaret bırakabilir. 

Altav Yapı mutfak tezgah arası cam panel olarak cam ve akrilik cam 

  • derzsiz, temizliği kolay 
  • cömert görünüm 
  • depolanmış baskılarla görsel olarak ayarlanabilir 
  • mevcut karo üzerine monte edilebilir. 
  • ile hızlı bir yenileme çözümü için ideal 
  • ESG emniyet camı gibi kırık cam riski yoktur - akrilik cam, mekanik cama gerçek camdan daha hassastır

Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel Tezgah Arası Renkli Cam Panel

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA