0203
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Mutfak Tezgah Arası Cam Paneli Neden Kullanmalıyım?

Mutfak arka duvar Son teknoloji işleme sayesinde soket ve diğer kesikler tam olarak konumlandırılabilir. Sonuç olarak, cam arka duvar mutfağa iyice oturuyor. Sertleştirilmiş güvenlik camı (ESG), normal camdan daha ısıya dayanıklı olduğundan, ocakın önüne kolaylıkla monte edilebilir.

Dayanıklı, kolay bakım ve hijyenik

Fotografik her türlü baskı mümkündür

Cam kalınlığı 6 mm ESG önerilir

Farklı cam türleri mevcuttur.

Soket, köşe ve kenar kesmeleri mümkündür

Müşteri ihtiyaçlarına göre bireysel olarak imal edilir

Bir mutfak tezgah arası, aynı zamanda mutfağınıza görsel estetik, hijyen ve kolay bakım sunar. ALTAV YAPI bu ürünleri uzun yıllardır Türkiye özellikle İstanbul genelinde memnun müşterilere satıyor ve camdan yapılmış bir mutfak tezgah arası sağlıyoruz.

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel

CNC işleme ile mutfak tezgah arası cam üretiyoruz. Tezgah arası cam paneli mutfağınızdaki önemli öğelere - elektrik veya su bağlantılarına veya taşınamayan diğer nesnelere tam olarak uyarlamamıza olanak tanır. Bu aynı zamanda mutfağınızdaki tezgah arasına mükemmel şekilde entegre olmasını ve rahatsız edici bir unsur gibi görünmemesini sağlar. Bu çözümün harika görünmediği ve aynı zamanda büyük fayda sağlamadığı hiçbir mutfak yok! Bize herhangi bir yükümlülük getirmeksizin danışabilirsiniz. Sizi de tezgah arası camın sayısız avantajları hakkında bilgilendirirelim.

Tazgah arası Cam Panel Hijyenik Çözüm

Eğer mutfak tezgah arasının tezmizliği konusunda çıldırmak üzereyseniz; soslar, kızartma, güveç ve çeşitli yemeklerin pişirme esnasında tezgah arasına yapışıp kalmasından şikayetçiyseniz. Mutfağınız için tezgah arası cam panel tam size göredir. Tezgah arası cam panelleri biraz su veya deterjanla ekstra temizleyicilere ihtiyaç kalmadan kolaylık temizlenir. Diğer tezgah aralarındaki gibi eklemlerden oluşmayıp tek parça olduğundan dolayı temizleme işlemi oldukça zahmetsizdir. Tezgah arası cam paneller diğer malzemelere göre çok daha hijyeniktir.

Mutfak tezgah arası cam paneller temperli camlardan yapıldığı için ısıya dayanıklıdır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ocak üstüne gelecek şekilde bile olsa takılabilir. Isıdan etkilenmez.

Sağlıklı, hijyenik ve dayanıklı olmasının yanında en önemli özelliklerinden biride mutfağınızdaki diğer malzemelerinizle uyumluluk sağlar. İstediğiniz desen ve motifler istediğiniz canlılıkta tezgah arsına uygulanabilir. Mutfak tezgah arası cam paneller kişi özgüdür. Mutfağınızdaki desen ve motifler sadece size özgü olarak hazırlanabilir. Karmaşık desenler ve fotoğraflar hiç sorun değildir.

Hala tezgah arası cam panel taktırmak için emin değil misiniz gelin görüşelim

ALTAV YAPI