1403
2018
tezgah arası cam panel, renkli cam,temperli cam, şeffaf,cam türü

Klasik Karo ve Seramiklerin Yerine Tezgah Arası Cam Paneller

Tezgah arası cam panel mutfak alanının çalışmasını optimize etmek için önemli bir faktördür. Tezgah arası tabakanın ve plakaların yakınında duvara monte edilen bir cam panelden oluşur. Cam paneller, mutfak duvarındaki yağ damlacıklarının emilimini önler ve böylece çamurun kolay ve tam olarak çıkarılmasını sağlar.

Geçtiğimiz yüzyılın mutfağında, tezgah arası, için kullanımı oldukça uygun olan karo ve seramikler yerini günümüzde cam panellere bırakmıştır. Peki neden tezgah arasında cam panelleri kullanmaya başladık. Kendinize sorun. Karo yalnızca stili nedeniyle değil, adım adım formüle edilmiş gereksinimleri karşılamadığı için artık tercih edilmiyor. Modern karo üreticileri, ileri üretim teknolojisi ve tasarımı ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ama zaman içinde malzeme ve her şeyin onarılması, yenilenmesi veya değiştirilmesi gerektiğinin ve seramik karoları değiştirmenin çok zor olabileceği gerçeğini değiştirmemektedir. Diğer taraftan mutfak tezgah arası cam panelleri her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilir. Ayrıca, pratik döşemesi ve korumaya ek olarak, aynı zamanda güzel ve zarif dekor unsurlarıdır.

Mutfak tezgah arası cam paneller de, cam türü, boyutu ve tabi ki renk veya desen hakkında bilmeniz gereken özellikler hakkında sizleri bilgilendirmek bizler için bir onur olacaktır.

Mutfak tezgah arasına cam panel takmak için temperli cam kullanılması tavsiye edilir. Nedenine gelince çünkü bu cam, sıcaklık değişimlerine, aşırı neme ve aşındırıcı yüzeylere sahip mükemmel bir tercih olacaktır. Temizlik için süngerlere karşı dayanıklıdır. Temperli cam panel, ocakta veya mutfaktaki ısıtma yüzeyinin yakınında kolayca kurulabilir. Böyle bir cam her zamankinden beş kat daha kalındır.

Mutfakta tezgah cam panel seçerken rengine dikkat ettiğinizden emin olun. Standart şeffaf cam panelin, çıplak gözle neredeyse yakalanmayan parlak bir yeşil tonu olması gerçeğidir. Bu panellerde renkli çizimleri yerleştirmesi gerekiyorsa, cam şişe gölgesi tamamen görünmeyecektir, ancak resim veya arka plan beyazsa, mutfaktaki son etki beklediğiniz gibi olmayabilir. Bu durumda, renksiz cam tercih etmek daha iyidir.

Mutfak Tezgah Arasına Cam Panel Çeşitlerinden Bazıları

Siyah Ve Beyaz Arka Plan Üzerinde Açık Cam .

Şeffaf cam saydam veya mat olabilir. Mutfak için cam panelleri neredeyse görünmez ve tamamen boşaltılarak çözülür. Ancak Mat cam paneller göz kamaştırmaz ve biraz daha ilginç görünebilir.

Fotoğrafların Cam Üzerine Basılması.

Renkli cam panelin arka tarafına basılan fotoğraf desenler oldukça orijinal ve yaygın olarak kullanılıyorlar. Şekillendirilen mürekkep, 1200 ° C'ye kadar sıcaklıklara dayanabilir ve güneşte kaybolmaz.

Renkli Cam .

Mutfakta sabitlemek için duvar cam panelleri, arka tarafında düz bir renkte boyanabilir. Bundan sonra, cam boya genellikle uzun vadede rengi tutan bir ısıl işleme tabi tutulur.