0107
2018
cam mutfak, mutfak cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası, tezgah arası cam montaj, cam mutfak model, temperli cam, iç aydınlatma, cam mutfak aydınlatma

Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı

Bir çok insan güzel ve şık bir mutfak ister. Fakat bazıları, güzelliğe ek olarak, mutfak alanına özgünlük getirmek istiyorlar. Bu sonucu elde edebileceğiniz çeşitli seçenekler var. Bunlar içerisinde en ümit verici olanı, tezgah arası cam panellerdir. Mutfak tezgah arası, duvarın üst kısmındaki dolaplardan üstten tezgaha kadar olan kısmını ifade eder. Genellikle yağ, su ve diğer kirletici damlacıkların maruz kaldığı alandır. Bu nedenle bu bölgeyi kaplamak için doğru malzemeyi seçmek çok önemlidir. Cam mutfak için kullanılan malzemeler baskılı bir desenle temperli camdan yapılmış derilerdir.

Cam mutfak ne gibi avantajlar sağlar?

Tezgah arası cam çok pratiktir. Cam yüzey kesinlikle pürüzsüz, kir birikimini önler. Böyle bir tezgah arasını yıkamak hiç de zor değil. Muffak cam mekanik mukavemet bakımından farklılık gösterir. Cam mutfaklarda desen çok dayanıklı ve zamanla solmaz. Önemli olan tezgah arası cam malzemenin çevre dostu olmasıdır. Cam paneller doğal malzemelerden yapılmıştır ve zararlı maddeler yaymaz. Üretim süreci, müşterinin isteklerini dikkate alarak gerçekleştirilir, örn. ayrı boyutlarda ve ayrı olarak seçilen bir tezgah arası cam modelle. Kaplama derileri nispeten basit ve gerekirse sökülmesi kolay. Özellikle ucuz olarak adlandırılamazlar ancak genel olarak maliyetler seramik karoların kullanımıyla karşılaştırılabilir.

Mutfak tezgah arası cam panelin önemli bir avantajı olası tasarımların çeşitliliğidir. Sadece müşterinin hayal gücü, cam mutfak tezgah arası cama uygulanacak renk ve doku, süsleme veya görüntü seçimini sınırlar. İç aydınlatma ile varyantlar mümkündür ve ayrıca harici aydınlatma yapmak mümkündür. Bu görüntülere boyutsallık katar ve yeni görsel efektler oluşturur.

Tezgah arası cam montaj yöntemleri

Altav Yapı uzun bir süreden beri cam mutfak hizmeti sunmaktadır ve hazırlamı olduğu tezgah arası cam modellerle müşterileri memnun etti, duvarlara kalitatif bir fiksasyon gerçekleştirmek için bu gereklidir. İki temel yöntem vardır: cam tutucular ve tutkal kullanılması. İlk yöntem en yaygın olanıdır. Cam paneldeki delikler açılır. Genellikle köşelere yerleştirilirler ve panel uzunsa, kenarları boyunca ek olanlar. Kaplamalar dekoratif tapalarla kaplı kendinden kılavuzlu vidalar kullanılarak sabitlenir. Bu bağlantı yöntemi güvenilirdir, mükemmel düz bir duvar gerektirmez ve cildin kolayca sökülmesini sağlar. Cildi yapıştırıcıya tuttururken, mükemmel düz bir yüzeye ve açık bir renge sahip bir duvara ihtiyacınız vardır. Cam panelin delik açması gerekmez. Arka tarafta yapıştırıcı uygulanır ve panel duvara yapıştırılır. Kusursuz pürüzsüz olacak ve hiçbir saplama kalıbın uyumunu bozmayacaktır. Ancak, yapıştırıcıya sabitlenmiş deri, zarar görmeden çıkarılamaz.