1802
2018
tazgah arası cam, 3d tezgah arası cam, istanbul tezgah arası cam, tezgah arası cam fiyatları, tezgah arası cam uygulamaları, profesyonel tezgah arası cam, hijyenik tezgah arası cam

Cam baskı - UV baskı Yöntemi ile Altav Yapıda Sanatla buluşuyor

Sadece ALTAV YAPI da Güzel Sanatlar baskı kalitesinde mutfak tezgah arası ve duş arkaları için camın üzerinde doğrudan baskı vardır - Kendi fotoğraf veya bizim güçlü dünyamızdan son derece yüksek çözünürlükle profesyonel kalitede seçkin motiflerden birini seçebilirsiniz. Buna ek olarak, soketler, anahtarlar veya bağlantı parçaları için herhangi bir format ve bireysel kesiklikler cam basınç konfigüratörümüzde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. 

Kenarlardan asgari mesafelerin kesilip çıkartılmadığı otomatik olarak belirtildiğini unutmayın. 8 UV-kürleme mürekkebi (hafif mürekkepler dahil), 1700 dpi baskı çözünürlüğü ve sadece 7 pikoliter (!) Küçük damla ESG kalitesinde (sertleştirilmiş güvenlik camı) 6 mm beyaz cam bastırıyoruz. Beyaz cam (Optiwhite olarak da bilinir) geleneksel float camın aksine yeşil bir dökme yapmaz. 

Özel olarak geliştirdiğimiz UV cam baskıları sayesinde, UV mürekkepleri mükemmel bir şekilde yapışır ve cama neme karşı dayanıklıdır. Sizlerde sadece bu kombinasyonla, en kaliteli ve en gerçekçi görüntü mutfaklarınızda yakalayabilir sizin. 

Mutfak sıçrama koruyucusu duvarlarının ön tarafları ve duş arka panelleri parlak, dayanıklı ve kolay temizlenebilen yüzeyler haline gelerek temizlik çok rahat bir hale gelecek.